Wpis z mikrobloga

@ingocnito: Podobało mi się w tym serialu, że "starej szkoły" koleś nie szanował ćpunów. Tak było w latach 90, a jak ktoś trafił za ćpanie do więzienia, to nie miał łatwego życia. Dodało to realizmu.
  • Odpowiedz
@ingocnito: dzisiaj odpaliłem w zamkniętym 2 stanowiskowym garażu mojego 3 litrowego diesla od bmw, chodził z minute bo musiałem coś sprawdzić na włączonym silniku. Myślałem, że jak otworze drzwi to nie będzie będzie dało się oddychać. Jakie było moje zdziwienie jak idąc do tyłu samochodu nie poczułem zupełnie nic. Nie wiem jak byłoby z seicento ale się domyślam...
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: stężenie co2 było takie, że stopiły się wszystkie lodowce w garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. auto chodziło minute w zamkniętym pomieszczeniu, nie szczypało w oczy, nie dusiło gardła i ja dalej żyje, niesłychane! Przecież te wielolitrowe, wysokoprężne potwory zabijają ludzi w centrach miast
  • Odpowiedz
no2 już tak..

@hhunter22:
Seicento: THC + NOx Emissions - 220 mg/km
BMW: nie może przekraczać 160mg/km z czego 60mg na samo NOx.
Także jak widzisz, 3 litrowy silnik w gnoju mniej truje niż twoje sjarczento.

wejdzie w tryb czyszczenia

@Kismeth:
Jakbyś nie był takim ignorantem to byś wiedział, że spalanie cząstek stałych w filtrze odbywa się w wyżej temperaturze i jedyne co znacząco (bo dwukrotnie) wzrasta w trakcie cyklu
  • Odpowiedz
@razvizion: Podałeś normy emisji, a nie realną emisje spalin xD
Prawda jest taka, że każdy oskarek pierwsze co robi to wycina dpf i egr w takim bmw i podnosi sobie moc.
Jedynie służbowe bety mają ekologie
  • Odpowiedz
@Alfiarz nie obchodzi mnie co robi każdy osrakek. UE wydała już regulację dotyczącą badania norm na badaniach technicznych. Wystarczy czekać tylko aż u nas to wprowadzą.
  • Odpowiedz