Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: dla mnie raczej nie, w ogóle nie wchodzę do sklepu jak nie planuje czegoś konkretnego kupić. a w sklepie idę po tą rzecz i wychodzę bez oglądania innych produktów.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja dokładnie wiem, czego mi trzeba, jak jadę do takiego sklepu, więc zakupy robię jak po sznurku "dział x, gdzie będzie produkt y, dział z, gdzie będzie produkt ż i do kasy" 10 minut i jestem w drodze do domu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Osobiście nie lubię łazić po sklepach. To co mnie interesuje zazwyczaj lurkuje na necie i jadę po konkretną rzecz. Jeśli mam wątpliwości to jadę tam gdzie mają parę różnych, proszę o pokazanie konkretnych. Szybka decyzja i wyjazd.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: chodzenie po sklepach to dla mnie męczarnia. Nawet spozywke raz na tydzień zamawiam z dostawą do domu, bo łażenie po Lidlu czy Auchan to ból. Jeśli już coś oglądam, żeby losowo kupić, to książki, ale to z raz na rok, bo zwykle czytam w Legimi albo kupuję konkretne tytuły online z dostawą
  • Odpowiedz
wcale nie chodzę do sklepów coś pooglądać jak nie planuje kupić czegoś tego typu. a decydując czy chce kupić raczej oglądam recenzje w necie i na tej podstawie decyduje, do sklepu idę już po konkretny produkt który upatrzyłem.

na ogół i tak kupuje przez neta elektronikę/narzędzia etc, więc bardzo rzadko mi się zdarza w ogóle być w sklepie innym niż spożywczy.

nie wiem po co miałbym oglądać w sklepach coś cz eog
  • Odpowiedz
Nie. Jedziesz po konkretne produkty a nie chodzisz 6h ogladajac wszystko i zastanawiając się jakbyś wygladal z tym młotkiem Stanleya za 150zł.


@fishery: to chyba źle obsługuję sklepy budowlane xD bo ja zawsze niby idę po jedną rzecz, a wychodzę 3h i 1,5k pln później, z w sumie potrzebnymi duperelami "bo raz kupię a potem będą". Jakieś inteligentne lampki, lampki nieinteligentne, ale fajne, silikony, elektronarzędzia co to jeszcze takich nie mam,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie koniecznie, może ja jestem jakiś dziwny ale nigdy nie jarały mnie jakieś foremki do cegieł czy wycinarka do silikonu. Wszystko zależy od tego czym facet się zajmuje, malarz wybierze sklep plastyczny. Podstawowe narzędzia się przydają, a reszta jest tylko na specjalne okazje.
  • Odpowiedz