Wpis z mikrobloga

@niochland przepraszam ja głupi nie zrozumiałem. Czyli chodzi o to że jak ktoś jest przeciwko krzyżom w sejmie i instytucjach publicznych to nie znaczy że jest przeciwko obchodom chanuki na korytarzu sejmowym, to jest ta definicja świeckości. Całe życie myślałem że chodzi o brak symboli religijnych w sejmie, a tu chodzi tylko o usunięcie symboli katolickich.
@djtartini1: śmieszne jest, że wykopki które są wkurzone na państwo kościelne tak bardzo są przychylne rzymianom. Mam przed oczami obrzydliwy obraz uśmiechniętego Dudy jak zapalają świecznik w sejmie. A wybryk Brauna się wszyscy zesrali bo bali się reakcji rzymian co by mogli zaraz rzucić kartę antysemityzmu i by się nie pozbierali i ciepłe posadki u rzymian by były zagrożone. Duda musi bardzo teraz głęboko wchodzić tej nacji aby znaleźli dla niego
śmieszne jest, że wykopki które są wkurzone na państwo kościelne tak bardzo są przychylne rzymianom


@inflacja_biedaku: Nie jestem przychylny syjonistom i głównie hejtuję państwo Izrael, ale szanuję, że koleś ma wywalone w przeciwieństwie do Wyborczej i innych mediów które piszą o antysemityzmie i holokauście w Polsce. Braun to też debil- jedyne co osiągnął to świece chanukowe na zawsze w Sejmie.
@eeehhh: Hamas stał się silny dzięki Izraelowi, była to strategia mająca na celu zniszczenie świeckiej Palestyny i się udało. Teraz pozostaje tylko popierać Izrael jako mniejsze zło, ale prawda jest taka, że gdyby nie kombinowanie Izraela i Zachodu na Bliskim Wschodzie, islam byłby dużo mniej radykalny.

https://www.tbsnews.net/hamas-israel-war/how-israel-went-helping-create-hamas-bombing-it-718378

The article refers to comments from Israeli officials, such as Brig. Gen. Yitzhak Segev, a former military governor in Gaza.


Segev reportedly stated his
@n3ssunostaguardando:

prawda jest taka, że gdyby nie kombinowanie Izraela i Zachodu na Bliskim Wschodzie, islam byłby dużo mniej radykalny


Sami imamowie zrozumieli, że są zacofani w rozwoju względem reszty świata, że w takim świecie nie przetrwają. Również pierwszy lepszy imigrant który zjadł kotleta i zobaczył kobietę z odsłoniętymi włosami to przyzna. Dziwnym trafem Saudowie, ZEA, Katar i paru innych którzy robią jakąś konkurencję w regionie i coś od siebie dają światu,