Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bardzo proszę o radę. Mam obecnie wybudowany dom w stanie deweloperskim. Za ok. dwa lata mam zaplanowaną wyprowadzkę z kraju (na pewno nie stanie się to przed styczniem 2026). Wynajmuję mieszkanie w Warszawie.

Nie wiem, czy lepszym pomysłem jest dalej wynajmować, a dom sprzedać w stanie deweloperskim, czy też wykończyć (najtaniej jak się da) dom i wprowadzić się do niego, po czym sprzedać wykończony dom za te 2 lata.

Wiele osób mówi mi,że łatwiej sprzedać dom w stanie deweloperskim, ale to oznacza, że zapłacę ok. 70 000 PLN za dwa lata wynajmu landlordowi. Nic z tego nie odzyskam, a z wykończenia może połowę?

No, ale wykończenie będzie dla odmiany sporo droższe. Dom nie jest duży, ma 100 m^2.

Doradźcie proszę.

Chciałem dodać ankietę, ale ciągle wyskakiwał na mirko.pro błąd, więc będzie bez niestety.

#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Kobiety mają bzika na tym punkcie.


@dochodek: I głównie one, bo to nie one potem koordynują majstrów i płacą za wykańczanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop woli gotowe i bez problemów, no ale chłop nie kupuje domu bo wystarczy mu mieszkanie, domy to sprawa dla rodzin a tam decyzje zakupowe podejmuje kobieta.