Wpis z mikrobloga

@EminemDiss: Hmmm, ciekawe co, jak nie ma nic...u mnie na całe county jest jeden dom na dafcie...miesięczny rent wyzszy niż miesięczna minimalna na całym etacie...a pewnie i tak lista do castingu u landlorda zamyka się w okolicach 100 chetnych...
  • Odpowiedz
@EminemDiss: w sumie ciekawe czy wszędzie tak jest z podanych krajii ale na Islandii to powodzenia xD
Na hotelu robotniczym paru ziomków szukało chyba od lata i bez większych rezultatów
  • Odpowiedz
na Islandii to powodzenia xD

Na hotelu robotniczym paru ziomków szukało chyba od lata i bez większych rezultatów


@cielak44: pracy? Czy czegos na wynajem?

u mnie na całe county jest jeden dom na dafcie


@mirek_wyklety: No wlasnie. Tylko w Dublinie cos jest, a i tak tego nie dostaniesz chyba ze jestes matka z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@An-Dagda: Tu matka z dzieckiem nie ma nic do rzeczy. Wynajmie ten, kto najwiecej zaproponuje landlordowi za wynajem, a przy tym bedzie mial teczke z dokumnetami na potwierdzenie swojej wiarygodnosci I wyplacalnosci...a ceny w Dublinie to jest jakis kosmos, juz w ogole.
  • Odpowiedz
@cielak44: a ludzie chca jeszcze wiecej dzieci narobic i nowych imigrantow przyjac. I potem sie dziwic ze wybuchaja zamieszki, jak wpuszczaja obcuch wykurzajac miejscowych. W takim przypadku rzad powinien ograniczyc imigracje, wprowadzic jakies limity czy inne kolejki, do czasu az nie pojawia sie wolne mieszkania.
  • Odpowiedz
@EminemDiss: Tak, ale konkurujesz z Somalijczykami z drugiego pokolenia którzy w przeciwieństwie do was znają język urzędowy.

Jeśli wyrobienie konkretnego zawodu to lawa, to nie pozostaje nic innego jak obserwowanie wszelkich olxów czy grupek na Facebook.
  • Odpowiedz
@An-Dagda: tam nie ma problemu z tego typu imigrantami i dziećmi.
Zarabia się tam na tyle dobrze że wiele ludzi wyjeżdża tam za lepszym życiem i chyba nie wyrabiają .
Dodatkowo z tego co słyszałem że mieszkania są wręcz hurtowo wykupywane i raczej nie jest to przez obywateli.

A najlepsze to są ceny. Tam jest kryzys mieszkaniowy i to poważny np. ogłoszeń na wynajem jest prawie brak a na grupkach to
  • Odpowiedz
Wystarczy by nie rodzili dzieci i przestać ściągać imigrantów a wszystko będzie dobrze prawda XDD?


@cielak44: Oczywiscie, zmniejszenie popytu zawsze prowadzi do zwiększenie podaży na wolnym rynku...
  • Odpowiedz
100-150k w stolicy


@cielak44: A dobra, mowisz o Islandii. A ja sobie mysle, jakie #!$%@? 100 tysiecy euro

tam nie ma problemu z tego typu imigrantami i dziećmi


@cielak44: A co, imigranci tam nie zajmuja mieszkan tylko siedza w ghettach, a dzieci mieszkaja u rodzicow do konca zycia?

ogłoszeń na wynajem jest prawie brak a na grupkach to się ludzie ogłaszają opisując autobiografie

Nie wydając ani grosza i nie uwzględniając
  • Odpowiedz
@An-Dagda: jeżeli patrzymy na cenę mieszkań i ile zajmie zbieranie za minimalną to chyba tak.
Jedyna różnica jest taka że masz co wybierać vs parę ogłoszeń
  • Odpowiedz