Wpis z mikrobloga

Dobra, ale tak szczerze? 367/369 paczek zweryfikowanych to jest kosmiczny wynik. Wymagania postawione, żeby wziąć udział w zabawie i odsiew kilku kont na początku podziałały. Ekipa od #wykopaka zrobiła robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałem kilka wpisów, że ludzie trochę boją się wziąć udział w zabawie. Zachęcam na przyszłosć - statystycznie jest mała szansa, że traficie na kogoś kto jeździ Fabią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
  • 21
@adamdd @Zgrywajac_twardziela Wynik jest super (ʘʘ) no ale trzeba też poczekać na konec zabawy aż każdy otrzyma paczuche, samo nie zrobienie paczki to tylko jeden z powodów wylądowania na ścianie wstydu ale jeszcze były inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adamdd Z całym szacunkiem ale Skoda Fabia to fajne małe auto, zadymiarz jeździł Oktawią. Więc proszę się ładnie odpier...niczyc ( ͡º ͜ʖ͡º) nie psujmy przez 1 Mirka, którego moim zdaniem już grillują za mocno całej idei zabawy a i posiadaczy zacnych skód.
  • Odpowiedz
@adamdd: serio tylko dwóch odrzucili i w tym jeden to ten co chciał wysłać olej do samochodu a potem talon na przejażdżkę Fabią? xD

Kto był drugi?

Powinni zagrać w jakiegoś odwrotnego totolotka xD
  • Odpowiedz
  • 2
@mk321: tak, dokładnie, jedna z dwóch paczek niezweryfikowanych to gość od Fabii ( ͡° ͜ʖ ͡°) drugiego pewnie poznamy dopiero na ścianie wstydu, ciekawe czy wysłał chociaż zdjęcie weryfikacyjne
  • Odpowiedz
  • 2
@adamdd też jestem w szoku, liczyłem na 10 osób. Zobaczymy jeszcze czy wszyscy wyślą paczki w zeszłym roku było takich trzech gagatkow.
  • Odpowiedz