Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ale tak jakby to ty mówisz że bosak ma gorsze rysy twarzy , dla mnie np wygląda lepiej od litewki
Dwa to żadna tajemnica wiary że ludzie mają skłonności do popierania zdania ludzi z którymi sympatyzują i #!$%@? każdego zdania mówionego przez osobę , której nie lubią
  • Odpowiedz
  • 27
@WielkiNos: przecież komentarze po lewej są od innych kobiet, niż te po prawej XD O NIE, RÓŻNE LASKI MAJĄ RÓŻNE ZDANIE xD Poza tym jeśli jest różnica w podejściu to raczej z uwagi na to, ze Bosak jest z konfederacji a Litewka z lewicy i to jest tutaj główny czynnik różnicujący.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kai ok ale u Litewki wszystkie komentarze były że ma prawo mieć swoje zdanie i zrobił dużo dobrego. U Bosaka pojawiły się też takie jak po prawej. Nikt u Litewki nie pisał, że nie szanuje kobiet i zamknąć mordę.

Trudno żeby te same kobiety za każdym razem specjalnie dla ciebie siedziały na grupie fejsbukowej i odpowiadały w wyznaczonych wątkach.
  • Odpowiedz
w komentarzach jak zawsze, Chad sie nikomu nie podoba, gdyby prawdziwe życie było takie jak internet to chady by walili konia a przegrywy dupcyły na potęge
  • Odpowiedz
  • 1
Fajna narracja, ale tak naprawdę porównałeś opinie 6 różnych kobiet. Co innego gdyby w obu przypadkach wypowiadały się te same osoby, elo


@Ommadawn już tłumaczyłam, że przecież te same kobiety nie będą w tym samym czasie co wrzucam posty siedziały na grupach. Grunt, że Litewce nikt nie napisał, że nie szanuje kobiet czy zamknąć mordę. Ani raz. Wszystkie komentarze, że ma prawo sądzić co sądzi.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

a) Bosak jest przystojny, a przynajmniej ładny
b) Różni ludzie a ty postujesz jakby te same osoby się wypowiadały. Jak zapytam losowych przechodniów o tę samą rzecz też mogą mieć różne zdanie xD
c) Dużo ostatnio takich bzdur wrzucasz, więc może pora przystopować z wykopem
  • Odpowiedz
  • 1
@Wink incele i mizogini się cieszą. Poza tym może to są różne osoby komentujące, ale jedno co zaobserwowałam to pod postem o Litewce nie było ani jednego komentarza o braku szacunku do kobiet czy zamknięciu mordy. Zero.
  • Odpowiedz