Wpis z mikrobloga

  • 0
bosak, wąska twarz i szczęka praktycznie birdcellowska. Z widocznych zalet to moze, że nie wygląda mega staro i to tyle xD


@T0pi5 co im będziesz tłumaczył rzeczy udowodnione naukowo. Chad Litewka ma 2x większy chin to philtrum ratio, a gdzie jeszcze kwadratowa szczęka czy frame szerokości 2 Bosaków oraz nadgarstek grubości łydki posła konfy. To zwykła ignorancja na fakty.
  • Odpowiedz
@Linnior88: mogą, no ale to kwestia słabego gustu/odklejki. Nikt nie będzie na mnie normalnie patrzył jak powiem, że wolę typową p0lkę witaminke od claudii schiffer (w prime oczywiscie) xD
  • Odpowiedz
@T0pi5: a ilu masz modelowych ludzi ?
Sądzisz że w Polsce są same Barbie z małym noskiem dużymi ustami dużymi oczami grubymi włosami delikatnymi rysami twarzy ? Figura klepsydry ? W 99 procent nie
Z facetami jest to samo dużo jest przeciętnych i też mają związki
Gdyby tylko ładni ludzie się podobali to 99 procent Bazyli chciałoby 1 procent modelowych ludzi z piękną twarzą
  • Odpowiedz
@Linnior88: a czy ja coś takiego mówiłem? xD
Po prostu stwierdziłem fakt, że ten drugi wygląda znacznie bardziej męsko i będzie uchodził za znacznie przystojniejszego.
  • Odpowiedz
@Linnior88: jakie nasze? Ja akurat jestem ~7+/10. Po prostu wystarczy nie być zbluepillowanym normikiem czy odklejoną różową, by zaakceptować tę prawdziwą część blackpillu.
  • Odpowiedz
@Linnior88

@T0pi5: na wasze szczescie i brzydcy się poprostu podobają czasem bardziej od tych perfekt dlatego ludzie nadal mają szansę na parę


A jednak incele są samotni i nie mają szans na parę. I jakoś ten temat tyczy się tylko mężczyzn. No ale to pewnie kwestia złych charakterów inceli (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: tak, napewno chodzi tylko o twarz, a nie o to, ze mowa jest o Bosaku, który by chciał zakazać aborcji całkowicie, nawet z gwałtu.
Do tego ma obu zdjęciach komentują inne osoby, więc to porównanie traci tutaj sens.
  • Odpowiedz