Wpis z mikrobloga

Dla wielu tutaj ścięcie się na krótko odpala im jakąś fobię w mózgu i tak hodują te resztki kłaków na głowie


@niewiadomocowscenariuszujest: Łysienie to naturalny proces który występuje u bardzo wielu mężczyzn i absolutnie nie ma się tego co wstydzić. Prawda jest taka, że to właśnie mężczyźni wywołują obecnie w innych mężczyznach największe kompleksy co doskonale widać nawet po przestrzeni w internecie zwanej wykopem. Niech ktoś z nich pójdzie na przykład
Przykre to jest, ale faktycznie, że sami najpierw kładziecie sobie nawzajem takie gówno do głowy a później jeszcze w to wierzycie i twierdzicie, że to kobiety


@Cztero0404: Tak, tak. Kobiety wcale nie zwracają uwagi na wygląd, szukając tych lepszych. Wcale nie ma się boosta pod tym względem mając wzrost, bujną czuprynę i ładną twarz. Wcale.

Wystarczy nie być nieudacznikiem życiowym i na luzie da się znaleźć spoko dziewczynę.

A no i
@kaminarii: Czy naprawdę masz aż taki ból dupska o moją wypowiedź, że aż musiałeś 2 razy o mnie wspomnieć w jednym wpisie? XD Nie próbuj mi wkładać pod palce liter nienapisanych przeze mnie na klawiaturze, absolutnie nigdzie nie napisałem, że kobiety nie patrzą na wygląd. Normalne i naturalne jest to, że każdy zwraca uwagę na wygląd niezależnie od płci niezależnie od tego czy jest to twoja dziewczyna czy kolega z którym
Dodatkowo zarabiasz więcej niż minimalna, a ja nie lubię ludzi którzy idą na łatwiznę.


@LajfIsBjutiful: oczywiście szanuje ludzi z biedy, którzy w wieku 18 lat startują z zerem na koncie (tudzież z długami) depresją i zerowa samooceną. Tacy to maja charakter!!! nie tam żadne Oskarki dostajacy na osiemnastke od starych mieszkanie w centrum stolicy (to nie bait, mam takich bananów w dalszej rodzinie)
Czy naprawdę masz aż taki ból dupska o moją wypowiedź, że aż musiałeś 2 razy o mnie wspomnieć w jednym wpisie?


@Cztero0404: Wykop z automatu wrzuca nick przy odpowiedzi, nie patrzyłem kto co pisał. Po prostu odpisywałem na komentarz :D

Nie próbuj mi wkładać pod palce liter nienapisanych przeze mnie na klawiaturze, absolutnie nigdzie nie napisałem, że kobiety nie patrzą na wygląd. Normalne i naturalne jest to, że każdy zwraca uwagę