Wpis z mikrobloga

@Kagernak: Wielki oświecony się znalazł, przecież sejm to cyrk i teatr, kradną i kłamią w żywe oczy, jedni sprzedają wizy a drudzy mają za ministra kultury człowieka który chce wysyłać facetów na front i każe im iść po pieluchy do DPSów ale to świr który odpalił gaśnice na 10 sekund jest problemem, ić pan w pisdu
@Kagernak: Też mi bliżej do konserwy z kucem niż tęczowego sojaka, ale jak czytam te komentarze to mi #!$%@? ręce opadają XD to cud że ci ludzie przy ich IQ jednocześnie są w stanie chodzić i mówić XD takiego robienia #!$%@? z logiki to dawno nie widziałem
jak zobaczyłem jak ludzie zareagowali na wczorajszy odpał Brauna. Zawsze wiedziałem, że jest tu trochę szurów, wyznawców teorii spiskowych, radykałów, dziwaków, ale nie miałem pojęcia, że jest to na taką skalę

()


@Kagernak: No a jak ? Ja w większości widziałem xD i ciśnięcie z niego beki.
To w istocie ZOO, problem jest taki że my obserwujemy zgraję zidiociałych małp, które myślą że są dumnymi lwami


@Wink: jak wczoraj napisałem, że to jest banda małp, to mój wpis moderacja skasowała :( Po dzisiejszym już nie będą mieć wątpliwości xD
@Kagernak: mnie rozwala ze odbijają piłke w "swieckie panstwo" nie zdajac sobie sprawy zupelnie ze
1. Kompletnie nie chodzi o powod, a o czyn.
2. Probujac zmieniac tor dyskusji z akcji brauna na swieckosc robią dokladnie to samo co #!$%@?ł pis przez ostatnie 8 lat, gdzie kazda podłość byla odbijana na tuska i PO

Prawda jest taka ze braun powinien dostac zawiasy z zakazem Politykowania. Skoro Wipler dostal wyrok gdzie mozna
@putinn: widzę że kolega jeszcze nie dojrzał do internetu. Nauczcie się w końcu że internet to nie jest poważna rzecz i inby toczone w internecie zostają w internecie i #!$%@? to kogo obchodzi co się pisze w necie.