Wpis z mikrobloga

@Niggalke: Czy wy nie rozumiecie, że nazywanie kogoś agentem, pełniąc w dodatku funkcję publiczną jest debilne i wyłącznie populistyczne? Jeżeli wie, że jest agentem, to powinien to zgłosić służbom. Jeżeli tego nie robi to albo łamie prawo, albo nic nie wie i mówi tak żeby zbić polityczny interes.
@Mlody_pelikan: no cóż za przypadek, że akurat tego dnia (głosowanie wotum zaufania) się odpalił Braunik jak przez ostatnie lata jakoś mu nie przeszkadzało odpalanie tych świec :-)
@Mlody_pelikan: No to tak, poza tym że mówił w zdaniu wielokrotnie złożonym, poprawiając się, to tak, mówił że obraz jaki idzie w świat to jest idealna sytuacja że chce się powiedzieć że to działanie rosyjskiej agendy. Ale ja się pytałem gdzie hołownia powiedział że braun jest rosyjskim agentem? np. tak jak to zrobił kaczyński z tuskiem, mówiąc że dla niego tusk jest niemieckim agentem?
@Eremites: doskonale wiem co Hołownia powiedział. Nie udawaj głupa. Doskonale wiesz jaki był sens jego wypowiedzi i był taki, że działanie Brauna szkodzi Polsce i w świat idzie taki, a nie inny obraz i że to w oczywisty sposób rosyjska agenda.
@Roger_Casement: Co by nie mówić to wyzwolili od nazistów, i Tusk sam podkreślił że mówi to mimo późniejszych złych relacji. Rozumiem że na konferencji dotyczącej relacji Polsko Rosyjskich Tusk miał machać szabelką zamiast próbować normalizować stosunki z największym krajem w Europie. To jest właśnie polityka, coś czego wasze móżdżki nie potrafią zrozumieć.
@Mikka: A naziści wyzwalali Ukraińców od Polaków, Rosjan i Żydów, dlatego prezydent Ukrainy nazywał Wehrmacht wyzwolicielami, by zadowolić Niemców xD

Co Armia Czerwona robiła w 1939 roku, skoro wtedy według Tuska mieliśmy dobre relacje i dopiero później się popsuły? Mówi coś Tobie data 17 września 1939 roku? To jest właśnie historia, której wasze móżdżki nie potrafią zrozumieć.
@Mlody_pelikan Braun gada to co kacapy by gadały właśnie, żeby ośmieszyć rząd. Czyli złe szczepionki, zła wojna na Ukrainie, rozbrajanie wojska itd. tfu na tego kacapskiego agenta
@brednyk A U WAS MURZYNÓW BIJĄ!!!11

Dyskusja na temat dosłownego debilizmu Brauna oraz reszty cymbałów z jego frakcji. Zamiast #!$%@? jak ludzie przyznać, że to w istocie był debilizm, to nie, będziecie jeden za drugim #!$%@?ć fikoły i bez jakichkolwiek dowodów oskarżać innych. No po #!$%@?? Serio, zachowujecie się jak sekta.
doskonale wiem co Hołownia powiedział. Nie udawaj głupa. Doskonale wiesz jaki był sens jego wypowiedzi i był taki, że działanie Brauna szkodzi Polsce i w świat idzie taki, a nie inny obraz i że to w oczywisty sposób rosyjska agenda.


@Mlody_pelikan: ale nie powiedział że Braun jest rosyjskim agentem, tylko tyle że to na rękę rosji, aż przychodzą słowa że oni maczali w tym palce. To ty palisz głupa zestawiając ze