Wpis z mikrobloga

@Mlody_pelikan: Akurat Hołownia to taka osoba, która wmawia kombatantom, że brak aresztu dla komunistycznych, prorosyjskich zbrodniarzy, jest dowodem na demokrację i praworządność w 2013 roku (oczywiście jako obrońca konstytucji nie umie wykazać, który paragraf zezwalał Jaruzelskiemu na wprowadzenie stanu wojennego i zabijanie ludzi, ale wtedy rządził jego kolega, który nazywał gwałcicieli i morderców z Armii Czerwonej wyzwolicielami, więc już obrona komuchów, czy to z PZPR, czy ZSRR jest dla niego ok):
RogerCasement - @Mlodypelikan: Akurat Hołownia to taka osoba, która wmawia kombatanto...

źródło: oswiadczenie-represjonowani-z-prl-001

Pobierz
RogerCasement - @Mlodypelikan: Akurat Hołownia to taka osoba, która wmawia kombatanto...
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: Wiesz że póki Ukraińcy nie wymienili prezydenta na proeuropejskiego przywódcę to Braun chciał zniesienia wiz dla Ukraińskich oligarchów by mogli kupować nieruchomości w Polsce? Wiesz że po wyborach na Ukrainie zmienił całkowicie podejście do niej?
  • Odpowiedz
@gien akurat teraz kierujesz się chłopskim rozumem, a nie logiką. Tusk nie spotkykał się z Putinem na stopie prywatnej, tylko w celach dyplomatycznych. To zasadnicza różnica w odniesieniu do tego o czym zdążyłem wspomnieć wcześniej. Zanim wysrasz coś takiego, to dogłębnie przemyśl o czym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@gien czy spotkanie Brauna z agentem GRU w Moskwie było spotkaniem prywatnym czy odbywało się ono w celach dyplomatycznych? Jeśli to drugie, to jakie funkcje państwowe dla swoich krajów pełnili wtedy Braun i rzeczony agent? Jeśli natomiast to pierwsze to jak według tej logiki odnosi się do spotkania dyplomatycznego Tuska z Putinem, gdzie w tym czasie obaj piastowali funkcje premierów swoich krajów?
  • Odpowiedz
@gien odpowiedz na moje pytania, tak w pierwszej kolejności. Bo chciałbym mieć pewność, że rozmawiam z kimś o IQ wyższym niż 80, bo w innym przypadku jakakolwiek dyskusja zatraca sens. Twierdziłeś że kierujesz się taką samą logiką jak ja, więc bez problemu na to odpowiesz i sam wyciągniesz wnioski. Już wystarczająco prowadziłem cię za rączkę.
  • Odpowiedz
@Niggalke: No, jest na zdjęciu z agentem, co czyni go agentem, bo nie ma innej możliwości. To jest Twoja logika na wysokim poziomie IQ.
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: może i Braun jest niezrównoważony i wymaga jakieś izolacji, ale ponoszenie odpowiedzialności zbiorowej, w konsekwencji groźba wyrzucenia Bosaka z funkcji wicemarszałka sejmu jest jakimś przegięciem, to ma być ta nowa jakość demokratyczna? szantaż? jeszcze ta nietrafiona terminologia piłkarska, no ciekawy kiedy cała drużyna jest dyskwalifikowana z rozgrywek, gdy jeden piłkarz coś odwali? a ponadto będąc konsekwentnym, to za różne inne czyny posłów powinni wywalić swego czasu przedstawiciela Lewicy
  • Odpowiedz
@Niggalke: To miło, że za rządów Tuska kombatanci antyrosyjscy krytykowali obecnego premiera pośrednio chroniącego komunistycznych zbrodniarzy, w dodatku twierdzącego, że gwałciciele i mordercy z Armii Czerwonej to wyzwoliciele xD

Faktem jest, że idol wykopków wiedział, jak polskie sądy chroniły prorosyjskich zbrodniarzy, ale zamiast stanąć po stronie kombatantów walczących z ruskim reżimem, wolał stać po stronie komuchów i postkomunistycznych sądów...

Akurat w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, Ty przypominasz, że za rządów Tuska
Roger_Casement - @Niggalke: To miło, że za rządów Tuska kombatanci antyrosyjscy kryty...

źródło: oswiadczenie-represjonowani-z-prl-001

Pobierz
Roger_Casement - @Niggalke: To miło, że za rządów Tuska kombatanci antyrosyjscy kryty...
  • Odpowiedz