Wpis z mikrobloga

Pozbawianie przez Sejm stanowiska wicemarszałka pana Bosaka jest bezcelowe. Jeszcze zrobią z niego jakiegoś męczennika xD
Na miejscu Hołowni wydałbym Bosakowi polecenie, aby wziął udział w tej ceremonii ponownego zapalenia świeczek.
Niziny społeczne przebywające na tagu #konfederacja znowu dostałby ataku padaczki.

#neuropa #sejm #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Normie_Lurker - Pozbawianie przez Sejm stanowiska wicemarszałka pana Bosaka jest bezc...

źródło: temp_file5350719556269005179

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Polecenie? Peron ci odjeżdża jeśli liczysz na niczym nieumocowane rozkazy spoza regulaminu sejmu, poza salą plenarną, takie jak odprawianie obcych obrzędów religijnych wbrew swojej własnej.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: ja jestem za i chociaż uwalenie Bosaka będzie na 100% usprawiedliwione, to jednak uważam, ze nie powinniśmy być zawsze konsekwentni. Braun jak zostanie w konfederacji to i tak prędzej czy później znowu coś #!$%@? i będzie zawsze okazja, żeby Bosakowi zabrać tego wicemarszałka, a udział w ceremonii żydowskiej Bosaka będzie według mnie dobrym widowiskiem xD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Obecność przy zapaleniu świeczek OK, ale brak czynnego udziału. Dla Bosaka jako chrześcijanina (a jak rozumiem za takiego się identyfikuje) uczestniczenie w uroczystościach innych religii to grzech więc Sejm zmuszający go do złamania swoich przekonań nie jest czymś słusznym. Żydzi, a zwłaszcza Chasydzi są bardzo uczuleni na uczestnictwo w uroczystościach religijnych np. w bardzo wyjątkowych sytuacjach mogą uczestniczyć w mszach świętych (i to nie w intencji celebracji wydarzenia, a jako
  • Odpowiedz
obcych obrzędów religijnych wbrew swojej własnej.


@Xodet: Obcych? Od kiedy Judaizm jest w Polsce obcą religią? xD

Chyba mądrość to jest obca dla ciebie xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie oczekuję od wychodków myślenia, to przynajmniej nigdy się nie zawodzę.

Dla mnie jest obca. Tak obca jak tylko może być. Nie znam jej, nie czczę i nie planuję jej znać. Obcy jest mi Judaizm, Islam, Protestanci, Rodzimy Kościół Polski (staży bogowie), Jehowi, Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, Buddyjski Związek Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu i inni, których pominę, a którzy mają zarejestrowane związki wyznaniowe w Polsce, które są mi obce.
  • Odpowiedz
@Xodet: Aha czyli ponieważ ty nie lubisz marchewki to nikt ma jej nie jjeść? xD

W dupie mam co jest dla ciebie, skoro jesteś takim dzbanem, że masz kompletny brak zrozumienia faktu, że ludzie są różni.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Gościu, ale to ty dzwonisz. Co mnie obchodzi twoja opinia o tym, że coś jest dla mnie czy kogokolwiek obce. Żyj z tym.

Nikt nie będzie nikomu narzucał swojej woli, zwłaszcza wbrew prawu.
  • Odpowiedz
@Xodet: Ale to ty dzwonisz prostaku. Co mnie i kogokolwiek obchodzi co jest dla ciebie obce? xD

Żyj z tym że tacy jak ty reprezentują niziny społeczne i twoje oburzenie na kulturalne wydarzenie tylko zachęcają do splunięcia na twój post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: nawet nie do końca wiem o co się tu w wątku zesrałeś. Dla Bosaka jak i dla mnie Judaizm będzie obcy.
Jeśli ciebie jarmułka ciśnie, że tak piszę o twoim wyznaniu, to mogę tylko polecić ją poluzować.
  • Odpowiedz
@Xodet: Ale to ty dzwonisz, bo to tobie się nie podobają te obrzędy w postaci małego eventu kulturalnego w sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: ależ ja mam to głęboko w pompie, czy ten event ma miejsce czy nie. Nie będzie na nim jednak Bosaka jeśli nie będzie miał on na to ochoty.

Jeśli zrozumiałeś coś inaczej (polecam ponowną lekturę moich komentarzy), to o wychodkach zdania nie zmieniam; umacniasz mnie tylko w moim przekonaniu.
  • Odpowiedz