Wpis z mikrobloga

Po przejrzeniu głównej Wykopu jestem w 100% przekonany, że gdyby na następne posiedzenie sejmu Grzegorz Braun przyszedł w stroju klauna, wlazł na mównicę, zdjął spodnie i publicznie srając zapraszał do dysputy religijnej - to jego fanatycy na Wykopie wychwalali by to zachowanie i doszukiwali się w tym jakiejś hipokryzji lewicy. Że lewica niby promuje tęczowe kolory, a tu kolorowy klaun w sejmie im nie pasuje albo inny fikołek i w ogóle Braun nie zrobił nic nie właściwego.
Tu kompletnie nie chodzi ani o rozdział religii od państwa (przecież wszyscy wiemy, że Braun nie o to walczy), ani o to czy obrzędy Chanuki powinny być obchodzone w sejmie (moim zdaniem nie). Tylko o to, że Braun wybrał najgłupszy z możliwych sposobów, by się temu sprzeciwić. Zachował się jak kompletny idiota i myślę, że sam to zrozumiał stojąc w tym dymie i nie mogąc wydusić słowa. Nawet Konfederacja potępia jego zachowanie, a wykopki i tak go bronią XD. Jeszcze te tematy o Żydach sprzeciwiających się choince, kiedy akurat najsłynniejszym pogromcą choinek w Polsce jest sam Grzegorz Braun XD

Idźcie wpłacać donejty na nową zrzutkę Brauna, bo pół miliona z poprzedniej pewnie już wydał. Widzę, że już zebrał 70 tys.. Ech, po co w ogóle chodzić do uczciwej pracy, skoro tak łatwo w tym kraju robić hajs na kretynach.

#polityka #sejm #braun #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy
Pobierz lewoprawo - Po przejrzeniu głównej Wykopu jestem w 100% przekonany, że gdyby na nastę...
źródło: Screenshot 2023-12-13 at 08-22-32 https __i.redd.it_uo0jxd4hjw5c1.jpeg
  • 4
@siedze_w_samych_gaciach: Jak nie przez zrzutka.pl, to pewnie inny sposób znajdą. Michalkiewiczowi kiedyś sfinansowali mieszkanie i nie wiadomo, ile jeszcze mu zostało, bo wpłaty poszły w jakiś zupełnie niejawny sposób bez przejrzystego portalu jak Zrzutka. Cała ta społeczność i to, jak łatwo wyciągać od nich kasę, to kura znosząca złote jajka.
@lewoprawo Jego zachowanie jest idiotyczne, ale zabawne jes to że gdy Wielgus wbiegała z transparentami do kościoła i generalnie była czy jest tendencja żeby atakować kościół i wiarę to było dobrze niezależnie od metod i sytuacji zasłaniając się rozdziałem kościoła od państwa, ale jak podobnie Braun postąpił z chanuką to nikt z sprzeciwiających się religii w polityce nie skrytykował faktu, że po co w sumie tan chanuka, a jedynie jej bronili, że