Wpis z mikrobloga

przecież nie celował jej w twarz


@MattCobosco: Braun jest dorosły, nie można mówić "ale przecież nie celował w twarz" - biorąc gaśnicę proszkową i strzelając nią do ludzi, musiał się liczyć z tym, co może się wydarzyć. To jest niezamierzony skutek i to będzie też uwzględnione w procesie.
strzelając nią do ludzi,


@johny-kalesonny: Zgodnie z tym, co widzę na nagraniu, mogę zgodzić się, że zaczął pryskać idąc w stronę świec, gdy obok byli ludzie. Natomiast widać wyraźnie, że te kilka osób stoi z boku i spokojnie, bezpiecznie mogli się odsunąć. Jedna z nich postanowiła stanąć między Braunem z gaśnicą, a świecznikiem i niestety oberwała. Nie można mówić "wprost kieruje strumień w twarz Żydówki" ani "strzelał nią do ludzi", kiedy
. Nie można mówić "wprost kieruje strumień w twarz Żydówki"


@MattCobosco: Przecież to robi xD W sensie jak ktoś wyjdzie Ci na przejściu na pieszych i go potrącisz, to potrącisz pieszego na przejściu dla pieszych. Skutkiem Twoich działań jest to potrącenie

ani "strzelał nią do ludzi"


@MattCobosco: Gaśnica proszkowa używana w taki sposób naraża zdrowie wszystkich tam zgromadzonych (przypominam, że były tam również dzieci). Jakby ktos chorował na astmę, to
Przecież to robi xD W sensie jak ktoś wyjdzie Ci na przejściu na pieszych i go potrącisz, to potrącisz pieszego na przejściu dla pieszych. Skutkiem Twoich działań jest to potrącenie


@johny-kalesonny: No nie wiem, dla mnie dyskusyjne jest słowo "kieruje". Jak ktoś wejdzie na przejście dla pieszych i go potrącę, to owszem, potrąciłem go, ale czy "wprost kierowałem samochód w jego ciało"? Raczej nie, jeśli potrącenie nie było moim zamiarem. Odebrałem