Wpis z mikrobloga

@Nemeczekes to nie można odpowiadać powiedzmy godzinę albo dwie? Zaprzysiąc premiera po tym? Albo jutro rano i tyle? Nie dało się? Nie dało się odpowiedzieć chociaż na część a resztę na piśmie i nie pluć ludziom którzy na to czekali w twarz?
  • Odpowiedz
"dziękuję, odpowiedzi dostaną państwo na piśmie"


@HrabiaTruposz: tak samo jak wy 100 konkretow na 100 dni xD latwo kogos oklamac, trudniej przekonac go, ze jest oklamywany. Na szczescie po #!$%@? dostaniecie najbardziej wy. I to od swoich.
  • Odpowiedz
@Protectorx: Ale wy jesteście jednak idioci XD tak, ma z dupy z miejsca odpowiadać na pytania z których potem media będą go rozliczać za każde przejęzyczenie. Ja pracowałem w wielu dużych korporacjach, zawsze uczulałem sugerując że potrzebuje czasu na sprecyzowanie odpowiedzi - nikt tego nie krytykował, a wręcz szanował i akceptował.
  • Odpowiedz
@eskejper: No ale to były pytania do expose po których posłowie mają zdecydować czy udzielą premierowi wotum zaufanie. Co z tego że dostaną odpowiedź na piśmie za tydzień jak głosowanie już było dziś
Wiem że tam nikt i tak zdania nie zmieni ale nie tak to powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
@Protectorx: Jakie pytania? To były głównie manifesty i oświadczenia. Do tego Czarnek próbował torpedować dalsze prace tak, żeby głosowanie było przeniesione na kolejny dzień i Tusk nie mógł pojechać zaprzysiężony do tej Brukseli.
  • Odpowiedz
@Strzelec_wyborowej: Ale to są efekty robienia łajna przez PiS. Znowu dostali całą hołotą polecenie wypowiedzi, znowu zmarnowali wiele godzin na #!$%@? bez sensu utrudniając życie wszystkim co skończyło się już tym, że wychodzili pytać czy gmina #!$%@? dostanie finansowanie, a czy gmina Karakanowice dostanie dofinansowanie a czy Piździwólka dostanie... A potem czy zamkną jednostkę w Piździe, a zamkną jednostkę w Gównie.
I co, potem Tusk miał wyjść i przez 5 godzin
  • Odpowiedz
ten portal zawładnęła.lewica. ludzie sobie przypomną za 4 lata czemu PO przegrało wybory.

Popis który dalej ma 80% to potwarz dla demokracji


@Let_Me_2_Be: ktoś kto nazywa PO lewica nie powinien wypowiadać się na temat polityki
  • Odpowiedz
nie wiem dlaczego ktoś miałby się cieszyć? Rozumiem że my też dostaniemy te odpowiedzi?

@Strzelec_wyborowej: na #!$%@? ci odpowiedzi na pytania zrobione tylko po to, żeby strollować i opóźnić zaprzysiężenie na premiera? Zwykłe lanie wody, ogarnijcie łeb.
  • Odpowiedz
#!$%@? już w pisowców ale ja bym chciał usłyszeć jak odpowiada na pytania.

@Strzelec_wyborowej:
Na 200 pytań oczekiwałeś wczoraj odpowiedzi, w tym tak złozonych, że by można pół dnia odpowiadac na jedno? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz