Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oxymirek: Sam Bosak jak dla mnie nie zrobił nic złego, akcja była na świeżo, siedział na miejscu marszałka, nie w social mediach. Nie wiedział co tam sie tak naprawde wydarzyło, no i w momencie którym braun już odlatywał na mównicy to go uciał. Wpadł Hołownia i "ogarnał temat", ale wnioski o odwołaniu Bosaka nie są IMO ok, no ale widać wniosek zawsze złozyć można ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WszystkieNickiZajete_x_X: Też uważam, że nie zrobił nic złego. Jednak- gdyby to była prywatna firma, a "manager" nie potrafił się zachować w przypadku skandalu (a to nie oszukujmy się- jest skandal międzynarodowy) to już zapewne dostałby zwolnienie dyscyplinarne. A tutaj? Propozycja odsunięcia od roli.

Ale i tak uważam, że powinien pozostać marszałkiem. Nie powinno być tak, że marszałkami zostali posłowie samej koalicji.
  • Odpowiedz
ale wnioski o odwołaniu Bosaka nie są IMO ok, no ale widać wniosek zawsze złozyć można ¯\(ツ)/¯


@WszystkieNickiZajete_x_X: Jak konfe szkaluje, tak uważam że ten wniosek jest nie na miejscu, no ale żukini poczuła krew xD

PiS + lewica wystarczy żeby odwołać? Bo Konfa i tak dostanie marszałka, tylko lepszego kandydata niż Bosak to i tak tam nei widzę
  • Odpowiedz
Czyli był przeciwko takiej karze, dlaczego nie zagłosował przeciw?

@Mandarex: Bo może potępia jego zachowanie, ale nie zgadza się z wymiarem kary? Po to jest opcja wstrzymania się od głosy, a nie tylko TAK/NIE.
  • Odpowiedz
@Mandarex: Do tego się nie odnosiłem, ale konfa po tej akcji jest w kompletnej dupie i bez względu na wybór (głosowanie za na członka własnego klubu też poddaje w wątpliwość ich integralność i rzetelność dobierania przedstawicieli).
Wstrzymanie się z tego wszystkiego jest chyba najmniejszym złem

UP: @ktbffh Oglądałem też live i ktoś z lewicy składając wniosek nie wspominał nic o konwencie seniorów tylko o nie ogarnięciu sytuacji jako marszałek w momencie
  • Odpowiedz
: Ale nie głosowali nad tym czy potępia jego zachowanie a nad karą, więc nie był przeciwko karze a po prostu nie miał w tej sprawie zdania.

@Mandarex:
1) Ta opcja nie nazywa się "Nie mam głosu" tyko "Wstrzymuję się od głosu".
2) Miał zdanie i je wyraził (choćby w social media - potępia to zachowanie).
3) Tak, głosowanie było nad konkretną karą. Jak ma zagłosować osoba, która potępia jego zachowanie,
  • Odpowiedz
Jednak- gdyby to była prywatna firma, a "manager" nie potrafił się zachować w przypadku skandalu (a to nie oszukujmy się- jest skandal międzynarodowy) to już zapewne dostałby zwolnienie dyscyplinarne.


@peszek_leszek: Nie przesadzajmy. W każdej normalnej firmie, początkujący manager mógłby liczyć na wsparcie kogoś bardziej doświadczonego, jeśli trafiłby na poważny kryzys w pierwszych dniach swojej pracy.

Poza tym czy faktycznie można powiedzieć, że Bosak nie potrafił się zachować? Nie znam się w
  • Odpowiedz
ale wnioski o odwołaniu Bosaka nie są IMO ok, no ale widać wniosek zawsze złozyć można ¯\(ツ)/¯


@WszystkieNickiZajete_x_X: korzystają z goowno okazji żeby go #!$%@?ć, ale też mnie zirytowało że się go czepiają, bo robił co mógł na tyle na ile wiedział. Próbował dysciplinować Brauna i prawdopodobnie wyłączyłby mu mikrofon.
  • Odpowiedz
  • 0
@WszystkieNickiZajete_x_X serio myślisz, że nie wiedział? Po kilkunastu minutach od całej akcji? Siedział przed tabletem i chwilę wcześniej odpowiadał na pytanie z czatu na żywo z YT, tam cały czas szły komentarze o Braunie.
  • Odpowiedz