Wpis z mikrobloga

Mirasy, wiem że to #!$%@? miejsce żeby to wrzucić, ale no wrzucam
Long story short, postanowiłem wypuścić książkę. I pewnie tutaj większość odstraszę - tematyka "religia i duchowość".
Ogólnie #!$%@? mnie popularność #!$%@? ludzi pokroju Marcina Zielińskiego, gdzie jakaś książka nagle zaczyna do ciebie mówić, a życie zaczyna przypominać jakiegoś tripa po psychodelikach a nie rzeczywistość.
#!$%@? mnie popularność #!$%@? i zastraszania ludzi szatanami i demonami, gdzie wiara w spektakularne opętania na dobrą sprawę się kłócą z pierwszym przykazaniem Bożym.
Dlatego też postanowiłem napisać taki tekst, jakbym usiadł z kimś kto mało czai o co chodzi w chrześcijaństwie, no i mu opowiadał, tak jak to rozumiem. Bez ubierania wszystkiego w jakieś #!$%@? fantasy.
Książka ma tytuł "#teamjahwe". Możliwe że Kościół Katolicki, zgredy siedzące w episkopacie polski się zesrają, że jakieś profanum wprowadzam, a cały tekst przecież jest oparty o to, co się już znajduje w Biblii. Ja sam też nie popieram Kościoła we wszystkim co robi. Może i w jakiegoś współczesnego Lutra się bawię :v
Wrzucam link, jednak jeśli ktoś chce się zapoznać z treścią za darmo, to zapraszam do kontaktu na priv
#gownowpis #bekazkatoli #bekazpisu #ateizm #katolicyzm #chrzescijanstwo
https://www.empik.com/teamjahwe-marcin-safiejko,p1436431473,ebooki-i-mp3-p