Wpis z mikrobloga

Mirabelki i mirasy trzymajcie za mnie kciuki. Wysłałem do weryfikacji jedną paczkę za 137 zł - odrzucona. Wysłałem po godzinie kolejną paczkę za 156 zł - także odrzucona. Po kolejnych 3 godzinach (w międzyczasie byłem w podróży ponad 100 km) kolejna paczka skomplementowana za 122 zł - także odrzucona. Za każdym razem inne główne produkty. W sumie łącznie wydałem ponad 350 zł na skomplementowanie tych 3 odrzuconych paczek.
W tej chwili poszedłem ,,va bank" i dałem do weryfikacji paczkę za niemal pół klocka. Trzymajcie kciuki, opcje powoli mi się kończą, gdyż jestem teraz na promie, a Mirek nie życzy sobie alkoholu (co szanuję; ja też wpisałem, że bez alko).

#wykopaka #wykop #zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: ja zrobilam tak, ze na starcie zapytalam zespol czy moga byc te produkty ktore upatrzylam, zanim je zamowilam xD

Doradzili mi dobrze, bo gdyby nie oni to bym pewnie kupila cos co by mi odrzucono potem

Moze za slaba personalizacja po prostu?
  • Odpowiedz
  • 0
@vivianka: Głównie, że niby nieodpowiednio spersonalizowane (mimo, że naprawdę przykładałem do tego uwagę) + inne rzeczy typu, że nie widać drugiej strony prezentu; że coś niby jest produktem spożywczym (mimo, że nie posiada kalorii i służy do wspomożenia aktywności odbiorcy, a nie do pożywienia); że dany produkt powtarza się w liczbie większej niż 1 (bo chciałem, żeby starczyło na kilka miesięcy, a nie na miesiąc).
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: aa, to to bialko o ktorym mowiles

No jooo, ale tez chodzi o ciekawy zestaw

Jak mireczek trenuje to pewnie sam sobie moze nakupowac specyfikow na zas

Nie chodzi o robienie mu zapasow na pol roku, tylko o fajny, ciekawy prezent ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W sumie laczenie tych rzeczy z dwoch paczek ktore wczesniej probowales nie spasowaloby? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Wrrronika: Jeszcze dopowiem, żę te 2 poprzednie paczki zostały w domu. Ja jestem w tej chwili jakieś 150 km od domu i z każdą godziną się oddalam... Wcześniej byłem we Francji / Monako 2 tygodnie, dopiero wczoraj wróciłem do Polski, więc wcześniej też nie miałem jak kompletować paczki niestety.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Eh, no to faktycznie beznadziejnie xD
W takim razie musisz sam na siłkę lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymam kciuki, że tym razem ten Twój prezent zaakceptują i że nie bolało Cię to aż tak w portfel xD
  • Odpowiedz
  • 1
@quercy: Nie wiedziałem. Myślałem, że 24 godziny w zupełności wystarczy. Poza tym jak nie wystarczy czasu? Wystarczyło czasu na 4 próby. A zaraz piąta.

@Ka4az Jutro. Doba jeszcze się nie skończyła. Walczę. Piąta próba.

@Elessar ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wrrronika Teraz już w ogóle nie chodzi o portfel, a o zasady. Jestem człowiekiem, który dostarcza. Piąte podejście zaraz.
  • Odpowiedz
W tej chwili poszedłem ,,va bank" i dałem do weryfikacji paczkę za niemal pół klocka.


@Ka4az @QUANTUM-DICK @voliereen xDDD no to niezła paczka za pół klocka

Zawartość trzeciej paczki (patrz komentarz - paczka #3) za 121,96 zł wysłanej o 15:15 składała się na:

- treningową koszulkę roboczą za 29.99 zł

- treningową koszulkę wyjściową za 39.99 zł

- opakowanie 120 kapsułek (bez kalorii, a więc nie produkt spożywczy) Men's support extreme za
  • Odpowiedz