Wpis z mikrobloga

#lego

Korzysta ktoś z Bricklinka?

Chyba zostałem oszukany. Zamówiłem figurki za kilka stów, zapłaciłem, od 10 dni zamówienie ma status "Packed", sklep nie czyta moich wiadomości, nie ma też info żeby byli nieczynni. Feeback mają pozytywny choć niedużo zamówień. Najchętniej bym to gdzieś zgłosił bo to niepoważne. Robiłem już kilkadziesiąt zamówień na tej platformie i nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
  • 5
Najchętniej bym to gdzieś zgłosił bo to niepoważne.


@bo-banley: Skoro cie oszukali na bricklinku to napisz do bricklinka ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak kupowałeś od jakiegoś randoma z niewielkim asortymentem to może po prostu jeszcze na poczte nie dotarł XD Zauważyłem że mali sprzedawcy często są strasznie dziwni i specyficzni jakby im nie zależało na sprzedaży, czasami wystawią coś i później nie odpisują bo "zapomnieli" że coś
@Dizel_AHTUNG to samo miałem ostatnio. Zamówiłem w 3 sklepach: 2 kolosy z Niemiec po 10k feedbacku wysłały w dwa dni, trzeci mały sklep z Francji po 8 dniach łaskawie dotarł na poczte i wysłał i jeszcze się o tracking musiałem prosić ¯_(ツ)_/¯

@bo-banley nie ma reguły. Najdłużej czekałem 2 tygodnie na jakikolwiek kontakt i wgl zmianę statusu zamówienia. Facet niestety jako jedyny w Polsce miał item który mnie interesował. Ale w końcu
@bo-banley a jeszcze mi się przypomniało, parę razy doszła do mnie przesyłka ze statusem "packed" bo sprzedawca zapomniał zmienić na shipped ¯_(ツ)_/¯

A to, że nie odpisują na wiadomości to niestety u niektórych norma.