Wpis z mikrobloga

wrocila do mnie moja dziewczyna z ktora bylem zanim moja #depresja sie zaczela. Bardzo sie przejela moim stanem i mowi ze bardzo chce pomoc i ze nadal jest bardzo zakochana. Powiedziala juz o tym chlopakowi z ktorym byla teraz. Jest w c--j ladna i out of my league na ten moment mowi ze zaczeka az znowu wroce do formy ale boje sie ze cos sie o-----e i znowu sie zalamie i bedzie jeszcze gorzej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ttt-bbb: no nie wiem, laska cię olała, teraz olała drugiego żeby wrócić do ciebie, potem jak się wyliżesz to oleje cię znowu bo to może być typ z misją ratowania świata, co nie nadaje się do zdrowych relacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@ttt-bbb nie jestem ogolnie over tylko ostatnio mialem zalamke i problemy psychiczne wczesniej nie mialem problemow z kobietami, calkiem dobrze sobie radzilem podobalem sie dziewczynom ale na ten moment nie wiem co we mnie ona moze widziec
  • Odpowiedz
@ttt-bbb: wroc do formy, zostan sigma, ale do dziewczyny nie wracaj. niech tylko patrzy, jak robisz sie lepszy z dnia na dzien. nie badz pieprzona c*pka i simpem, nie rob takiej glupoty czlowieku.
  • Odpowiedz