Wpis z mikrobloga

Nie chcę wam psuć zabawy, ale na PO będziecie tak samo #!$%@?ć jak na pisiorów, bo to jest tak naprawdę jeden #!$%@?. Trzeba być naprawdę naiwniakiem lub mieć poniżej 25 lat by myśleć inaczej.

#sejm #polityka
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieocenzurowany88: To sobie wtedy zmienimy partię rządzącą, bo będzie to możliwe, przede wszystkim dzięki zatrzymaniu PiS, który jest partią autorytarną. A teraz prawda, która jest trudna do przełknięcia: STARE KODZIARY MIAŁY RACJĘ.
  • Odpowiedz
  • 2
@zar0x KO to partia Centro-prawicowa, nie będzie żadnej jazdy w lewą stronę, takie #!$%@? to opowiadają tylko Konfiarze bo są tak skrajni że od nich na prawo to tylko Adolf Hitler.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: nie, nie jeden #!$%@?.
Pis wyprowadzal policje na protesty kobiet. PO palowalo faszyjacych kibicow na marszach 11 listopada.Policja pilnujaca jakoegos pomnikani domu podrzednego posla
Pis zrujnował legislacje wykorzystajac ustawe poselska na potęgę, ograniczając debate, przenosząc glosowania bez informacji, robiac reasumpcje gdy wymik byl niekorzystny.
Pis rozdmuchal budzet panstwa, ilosc wiceministrów, ogromne wydatki na biuro premiera, rzucanie hajsu na TVP, dotowanie emerytow i rodziny z dziecmi bez rozwijania jakichkolwiek duzych inwestycji
Wlasnie, tvp. Redaktorzy dracy ryja na opozycyjnych politykow ktorzy odwarzyli sie przyksc, wiadomosci bez informacji itp
Moja pensja brutto od 2020 wzrosla z 16k do 25k i ja tego #!$%@? nienczuje. Kosztu zycia w tym czasie wzrosly ki o 2k a i tak nie moge powiedziec ze czuje
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: bzdura - kto wczesniej tak bardzo zmienial system pod siebie? wojna plemion, granie na korzysc swojej formacji, obsadzanie stanowisk swoimi - mniej lub bardziej sensownymi - tak bedzie, ale to nie to samo
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: nie no na razie nie bedzie problemow bo pis sie zajmowal rzeczami marginalnymi

gorzej ze peo bedzie robilo z polski marginalny kraj, mimo ze pis nie robil nic to mial plany, tusk za to #!$%@? te plany w kosmos jako nierealne XD

no i ch, nawet jesli polska rzeczywiscie miala mozliwosc pobierania cla w portach to nie dostanie tych pieniedzy bo oni stwierdza ze panstwa na to nie stac XD tak jak bylo
  • Odpowiedz
cokolwiek się zmieni to trzeba być naiwniakiem


@nieocenzurowany88: znowu w koło ta narracja, jak PiS dochodził do władzy, też w koło było to gadanie freethinkerów jak to się nic nie zmieni i jeden czort kto rządzi

praktyka pokazała ile warte jest to gadanie
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88:

Trzeba być naprawdę naiwniakiem lub mieć poniżej 25 lat by myśleć inaczej.


Mam 31 i powiem Ci tylko tyle, że #!$%@? glupoty.
Też nie jestem fanem Tuska ale między PiSem, a PO jest przepaść.
  • Odpowiedz