Wpis z mikrobloga

@nieocenzurowany88: tak, #!$%@?łem na PO w 2014-2015, bo się zrobili butni i aroganccy, myśleli że już nigdy władzy nie stracą. No i się przeliczyli. Ale pamiętam pisiorów z lat 2005-2007 i nie dałem się nabrać na ich kampanię wyborczą do parlamentarnych.

Nabrałem się na Dudę. Komorowski naprawdę robił wszystko, by na niego nie zagłosowano i udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. W 2015 niemożliwym wydawało się, że może przegrać wybory prezydenckie.
@essos A kto powiedział że ja głosowałem na którąś z tych dwóch partii. A może właśnie głosowałem na konfederację #!$%@?. I zmieniło to coś? Jak ma się cokolwiek zmienić jak nawet zwykła konwersacja ukazuje że ma się doczynienia w większości z ułomami.
Nie chcę wam psuć zabawy, ale na PO będziecie tak samo #!$%@?ć jak na pisiorów, bo to jest tak naprawdę jeden #!$%@?. Trzeba być naprawdę naiwniakiem lub mieć poniżej 25 lat by myśleć inaczej.


@nieocenzurowany88: dziękuję o wielce oświecona wyrocznio za tę cenną i pouczającą radę życiową, zacznij pisać książki filozoficzne
@nieocenzurowany88 tylko konfederata może być tak głupi, żeby nie ogarniać kompletnie polityki, nawet w podstawowym stopniu xD

Jak tam, dalej pajace wierzą, że im katoliccy fanatycy chcą tylko obniżyć podatki? xDD tak samo jak idioci od Trumpa, a ten obniżył podatki swoim kolegom, bogaczom i samemu sobie xD