Wpis z mikrobloga

@lormont: sprawdź z linijka dla skali wymiary poustawianych mebli żeby się nie okazalo że wanna ma 50 cm szerokości. Kuchnia przynajmniej w oddzielnej strefie a nie na ścianie salonu.
  • Odpowiedz
W dolnej części wydzieliłbym pokój i byłaby wtedy też normalna ściana na TV, widziałbym też potencjał do zmian ustawienia w kuchni, choć bez poszczególnych długości to ciężko powiedzieć, jak bardzo jest opcja zaszaleć.

Co do położenia ciężko powiedzieć - jak pasuje widok i dziedziniec to spoko. Wiadomo, że chciałoby się co najmniej 2 strony świata + przynajmniej jedna z nich z widokiem na okolicę, ale zakup mieszkania to często sztuka kompromisów.
  • Odpowiedz
  • 1
@majkel88 podobnie jak @lycaon_pictus telewizora nie używam więc to nie będzie problem
@Reanef dzięki, do sprawdzenia
@Yuri_Yslin tak, widok z okna będzie na drugi kawałek bloku, zastanawiam się właśnie nad tymi hałasami, szczególnie, że na środku dziedzińca ma być plac zabaw...
@CePeK Też tak właśnie myślałem, że można by ten dodatkowy pokój na dole wydzielić. Sam widok mi nie przeszkadza, kwestia tylko tego czy nie będzie zbyt hałaśliwie jak pisał @Yuri_Yslin
  • Odpowiedz
@lormont: rozmiar mebli na obrazku wydaje się naciągany. Ile to łóżko ma? Dziecięce 150cm?

To jest typowy zabieg firm sprzedających mieszkania, że na takich "przykładach umeblowania" pokazują karłowate meble, żeby mieszkanie wydawało się większe. Weź sobie ten plan mieszkania przerysuj na kartce albo do programu i sam dodaj meble normalnej wielkości.
  • Odpowiedz
@Majkel2008 łóżko na tym rzucie ma okolo 140x190cm. Fotel to jakies większe krzesło, a kanapa to chyba klippan z Ikea. "Salon" sprawia wrazenie jakby byl większym przedpokojem. Ściana za sofą chyba nie jest w ogóle ścianą.
  • Odpowiedz
@lormont: miałem mieszkanie jednostronne i aneks kuchenny daleko od okna. Ciężko strasznie to wywietrzyć, szczególnie po gotowaniu. Czasami otwierałem drzwi na klatkę żeby wietrzyć, ale wtedy dziecko mi uciekało :)

W sumie ja jeszcze jeśli bym był singlem ,jakoś bym przeżył, ale moja różowa to już średnio :)
  • Odpowiedz