Wpis z mikrobloga

Przyszedł i czas na mnie ()
Moim tegorocznym Mikołajem, a w sumie to Panią Mikołajową okazała się @Leoreth
Nie wiem jak udało Ci się wykrzesać tyle dobra z mojego opisu, ale jesteś niesamowita. To co zastałem w środku po otwarciu paczki przeszło moje wszelkie oczekiwania.

Ale od początku:
*książka Lech od kulis - historie na 100-lecie Macieja Henszela. Zdążyłem już przeczytać kilka stron. Ciekawa pozycja, można dowiedzieć się kilku sekretów, ciekawostek, o których wcześniej nie słyszałem. Dodatkowo wiosną podróżowałem do Szwecji na mecz w jednym busie z jednym z bohaterów kilku historii i dzięki tej książce mogę przypomnieć sobie jego historię, które opowiadał bo są tu bardzo dobrze opisane :)

*czapka Lech Poznań - pisałaś do mnie anonimową wiadomość jakie gadżety klubowe już mam w swojej kolekcji. Przyznam się szczerze, że po tej wiadomości miałem dużo myśli w głowie co związanego z Lechem dostanę w paczce, ale nie pomyślałbym nawet, że będzie to książka i czapka. Przyda się na zimę także serdecznie dziękuję.

*gra karciana Escape Room. Będzie za kilka dni testowana podczas spotkania ze znajomymi, którzy też siedzą w tych klimatach. Dam znać czy fajna.

*skarpetki - skarpetek u faceta nigdy za wiele

*mikołaj, skrzat (?) będzie zdobił moją półkę w pokoju i nada trochę świątecznej atmosfery.

*zestaw do pizzy - nóż, łopatka - jako fan pizzy na pewno będę używał. Przetestuję po świętach bo teraz nie ma czasu na pieczenie pizzy, a z pizzerii przyjeżdża już pokrojona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* ściereczki do auta - jestem raczej typem osoby, której lekki kurz nie przeszkadza, więc może te ściereczki będą w końcu motywacją do ogarnięcia wnętrza auta.

*zawieszka zapachowa i perfum do auta. Nie korzystałem nigdy z perfum do auta. Ostatnio oglądając na YouTube odcinek u SitroX wspominali właśnie jakich perfum używają i że to fajna rzecz. Miałem już nawet w głowie, żeby zamówić i przetestować jak to działa, ale jakoś nie mogłem się zebrać. A tu proszę mój Mikołaj wyręczył mnie i sprezentował mi to co sam chciałem kupić. Perfum od razu użyty - bardzo fajny zapach, delikatny, nie gryzie w gardło.

Do tego słodycze no i własnoręcznie napisany list <3
Dziękuję serdecznie za super prezent. Jestem w szoku, że „randomowa osoba” z internetu potrafiła zrobić lepszy, bardziej dopasowany do mnie prezent niż nie jeden otrzymany od znajomych czy przyjaciół.

Jest to moja druga edycja Wykopaki ina pewno nie ostatnia.
Ps. 1 serdecznie dziękuję za życzenia, Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze, zdrówka i udanych świąt Bożego Narodzenia

Ps2. Na tematy z listu chętnie pogadam na priv jeśli masz ochotę

Ps3. Może uda nam się kiedyś w coś razem zagrać?
Ps4. Przepraszam za zdjęcie z auta, ale dziś akurat w trasie i poza domem, a moja niecierpliwość i ciekawość nie wytrzymałaby do jutra z paczką w bagażniku
Ps5. Formuła plus
#wykopaka #pokapake
GumaMambaPl - Przyszedł i czas na mnie (。◕‿‿◕。)
Moim tegorocznym Mikołajem, a w sumie...

źródło: IMG_6370

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz