Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w tym kraju tak ciężko znaleźć kobietę?! Dla mnie znalezienie jakiejkolwiek to jakaś abstrakcja, aberracja, przedsięwzięcie na skale lotu w kosmos. Może to wiek jest tutaj przeszkodą (29 lvl) bo przecież od zawsze byłem przeciętny ale to wystarczyło żeby chociaż spotykać się z chociaż jedną na rok, kiedyś.. zawsze miałem z tyłu głowy, że przecież w pracy można poznać, na ulicy, gdziekolwiek. Życie zweryfikowało, że właściwie to nigdzie nie udaje mi się poznać. Począwszy od portali randkowych do realnego świata, gdzie jeśli uda mi się jakąś poznać (np. osoba w pracy) to jest zaręczona/zamężna. I co ja mam robić? Życie samemu mi się nie widzi jakoś, ciężko mi odpuścić a latka lecą.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego w tym kraju tak ciężko znaleźć kobie...

źródło: comment_1632837852NAQX52RlsCFl2ff4yQOfhh

Pobierz
  • 34
@mirko_anonim: Warto przyjąć, że poszukiwania kogoś wartościowego to będzie trudna i ciężka praca, ot, tak jak poszukiwania dobrze płatnej i ciekawej pracy. Samo wysłanie setek cv nie wystarczy, trzeba mieć jeszcze co do niego wpisać. Nie ma co wpisać? To trzeba coś wymaksować (gadka/sylwetka/ciekawe hobby/status/whatever, tu jest dużo różnych rzeczy).

I przede wszystkim nie daj sobie wmówić, że po jakimś roku życia to jest over, wegetacja, koniec itd xD
Po skończeniu
@bg_92: no i z czego wynikał u Ciebie ten nagły pik popularności wśród kobiet w okolicach 30 roku życia?
czy były to kontakty z internetu czy z reala?

Ja niestety mam podobne spostrzeżenia co OP na portalach wszelakich posucha totalna, tylko się człowiek frustruje.
Po znajomych ciężko, bo singielek brak - pozostają jakieś sporadyczne eventy miejskie gdzie można spróbować swoich sił.
no i z czego wynikał u Ciebie ten nagły pik popularności wśród kobiet w okolicach 30 roku życia?

czy były to kontakty z internetu czy z reala?


@Dietetyq: Chyba złożyło się kilka rzeczy:
- babyface, który był megazmorą w okresie studenckim (wyglądałem jak dziecko xD), teraz zaczyna procentować, przy pytaniach o wiek słyszę "naprawdę? wygląda pan max na x lat" (najwięcej usłyszałem x=25). To mam chyba po mamie, mama z kolei
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Ludzie tutaj piszą że szukaj trochę młodszej ale młodsze mają większy wybór.
Sam widzę po sobie i po zajomych z pracy- mój team lead jest wyrwał sobie na żonę rekrutywke która niedość że jest starsza od niego to jeszcze gruba. On z kolei jest dość szczupły ale serio przeciętny z twarzy. Ja już się chyba godzę z tym że trzeba będzie wziąć starszą i się cieszyć że jednak
@mirko_anonim: jeżeli ktoś poznaje 0 kobiet, to nie ma się co dziwić, że szanse są zerowe. Ogólnie większość dziewczyn (ale nie wszystkie) jest we związkach. Dlatego trzeba poznawać dosłownie ogrom młodych kobiet, żeby trafić na wolną.

Ogólnie warto brać pod uwagę wszystkie dostępne miejsca, gdzie przebywają dziewczyny, przykładowo:
- ulice,
- supermarkety,
- autobusy,
- szybkie randki,
- imprezy w szkołach tańca,
- zajęcia z taneczne (najlepiej jednorazowe, żeby móc łatwo
@bg_92: stary ja nie mogę kompletnie żadnej poznać bo nie wiem skąd je brać xd gdzie ja mam chodzić, co robić? na apkach 0 odzewu


@mirko_anonim: Możesz napisać na priv, coś tam poradzimy z tematem :P
@mirko_anonim: jest ciężko, taki mamy klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecne czasy nie nastrajają optymistycznie nawet z tej łatwiejszej strony barykady. Osobiście w pewnym momencie pogodziłam się z opcją bycia starą panną z kotem i czułam się dobrze sama ze sobą. Pracowałam, grałam w gierki i dobrze mi było, a któregoś dnia zbyt dobrze zaczęło mi się gadać z ziomkiem z gildii i pykło. Nie ma co
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jeżeli facetow jest znacznie więcej niż kobiet to właśnie tak w praktyce to wygląda...
Gdybyś Ty był kobieta i dostawał dziennie dziesiątki nowych zaproszen to też byś prowadził ostra selekcję, a te przeciętne z wyglądu byś ignorował...
Tylko i wyłącznie looksmaxxing może coś zmienić - dobry barber , siłownia tak by złapać formę życia, dobre ciuchy , dobre auto.
Żeby facet miał szansę na przeciętna musi być znacznie