Wpis z mikrobloga

pytanie na serio: kto wymyślił 8 gwiazdek i je rozpromowal na wczesnym etapie ze normiki się za to wzięły. **** ? Wydaje mi się to byl wykop + Taco Hemingway w swoim teledysku Polskie Tango + później Marszal (wiadomo on bierze memy z wykop).w swoim teledysku Polskie Tango . Mam wrażenie że to wyszło z jakiegoś mema. Jacys historycy memowi?

https://youtu.be/i84L16VL6c8?si=YoDreh2VzeCME3CD

#sejm #polityka #bekazpisu #pis #memy #memy #memyhistoryczne
  • 5
  • Odpowiedz
@todosx4: Kto dokładnie to ciężko powiedzieć. Zaczęło się po prostu od tego, że nasza milicja łapała za hasło "#!$%@?ć pis" ludzi i ci ludzie musieli po sądach potem latać. No i zmieniło się jakoś po tym na gwiazdki.
  • Odpowiedz
@todosx4: ja pamiętam, że jeszcze przed wyborami prezydenckimi to się rozpowszechniło. Były wstawki nawet jak Duda komuś w koszulce z **** autografy dawał w kampanii wyborczej, bo pisowcy jeszcze nie ogarniali co to znaczy, więc to krótko przed tymi wyborami musiało się zacząć.
  • Odpowiedz
@todosx4: była sytuacja gdzie Andrzej duda był w końskich i jakiś random poprosił dude o podpis na kartce z *eb** *i* duda spytał się ocb, a ten random powiedział, że to postulat stanislawa żółtka, potem fota gościa z 8 gwiazdkami+ podpisem dudy latała po mediach społecznościowych
  • Odpowiedz