Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm #wybory2023

I z czego się cieszycie? Wracamy do punktu wyjścia, do tego od czego uciekliśmy w 2015 w "opiekuńcze" ramiona PiSu. Piliśmy wodę z kibla, nie smakowała, zamieniliśmy na szambówę, teraz uroczyście świętujemy powrót do wody z kibla. Nie ma co, sukces jak cholera.
  • 25
  • Odpowiedz
trzecia droga, lewica i konfederacja mało innych wyborów?


@turfa8: No finalnie rząd tworzy KO + dwie z wymienionych przez Ciebie partii, więc to chyba progres względem tego co mieliśmy w przypadku samodzielnych rządów jednego ugrupowania?
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd ja od niczego nie uciekałem w 2015. Żadnych "opiekuńczych" rąk nie chciałem. Mów za siebie.
Tuska traktowałem jako zdrajcę liberalizmu ale nigdy nie kupiłem pisowskiej komuny. Po 8 latach tych złodziei, sekciarzy I wandali już Tuska widzę jako zbawcę narodu. Standardy mi się dramatycznie obniżyły. To nie Tusk dzisiaj wygrał tylko PiS wreszcie przegrał.
  • Odpowiedz
@jaszczu: nie widzę wad, chcę żyć w normalnym kraju z focusem na progres w każdej dziedzinie życia, w dupie mam suwerenność w takim kształcie który doprowadzi do tego że będę się czuła zaszczuta we własnym kraju, to wolę być obywatelką Europy kosztem mitycznej "suwerenności"
  • Odpowiedz
@jaszczu: co ty mi jakąś propagande #!$%@?, jaka nowomowa? nie można mieć własnej opinii? tak, jestem obywatelką Europy, ale szczerze mówiąc były chwile jeszcze kilka miesięcy temu kiedy czułam, że to będzie tylko w mojej głowie, a nie też w rzeczywistości.

plusy z bycia europejczykiem
plusy z bycia polakiem

(gdzie jedno przecież nie wyklucza drugiego!)

sam wybierz co ci lepiej brzmi, bo niby chcesz trochę pośrodkować, ale geografia roboty za ciebie
  • Odpowiedz