Wpis z mikrobloga

Nie lubię często golić się poniżej głowy. Mam delikatną skórę i częsty kontakt maszynki prowadzi do podrażnień (nawet na twarzy golę się raz na 2 tygodnie, pomimo wcale nie najgorszego zarostu). Najbardziej lubię na ciele takie trochę odrośnięte włosy. Gdy na klacie albo cojones są za długie (takie 3 cm) sprawiają mi dyskomfort.

W związku z tym, że nikt mnie nie ogląda pod ubraniem, mój rytuał depilacyjny jest następujący: raz na jakieś 2-3 miesiące depiluje:
-jądra
-dupę
-nito (miejsce między jądrami i odbytem - dlaczego? NI TO dupa, NI TO jajca)
-wzgórek łonowy
-klatę
-pachy
-kark (tam też niestety mi rosną miejscami)
-szyję z tyłu
- brzuch miejscami na dole

Bezcenne uczucie jak pozbędziesz się tego okazałego syfu z całego ciała i nasmarujesz balsamem taki gładziutki. Również pierwsze walenie gruchy po redukcji zbędnego owłosienia łonowego jest o wiele lepszym doznaniem niż tarmoszenie włochatego buzdygana.
#przegryw #higiena #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #niewiemjaktootagowac #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
BlackpillRAW - Nie lubię często golić się poniżej głowy. Mam delikatną skórę i częsty...

źródło: pepeshower

Pobierz
  • 12
@BlackpillRAW: U mnie golenie genitaliów jest banalnie proste.
Włosy ma głowie mam takie że maszynki u fryzjerów zawsze mnie trochę szarpały.
Na twarzy mam twardy zarost i delikatną skórę,muszę się starać żeby było dobrze.
Ale na kroczu jak porządnie namydle i pilnuje podstawowych zasad golenia to nie ma szans żeby coś się nie udało.