Wpis z mikrobloga

Dying light 2 - alw gowno xD
Pomijam kwestie wyglądu, historii itd ale to gowno jest takie zglitchowane ze masakra :/
Zaktualizowałem co się da a i tak ciężko przechodzić kolejne cele misji - nie nalicza np blokad na przeciwnikach, gdy znajduje pierwsze 3 anilchatory czy jak się to tam nazywa też przenosi mnie do menu ulepszenia wytrzymałości i nie mogę nic zrobić bo gra nie pozwala i pisze ze mam za mało tych anilichatoriw xD jest jakieś rozwiązanie tego problemu czy zostaje tylko zrobienie zdjęcia i wystawienie na olx? XD
#gry #ps5
starebaby-i-wino - Dying light 2 - alw gowno xD 
Pomijam kwestie wyglądu, historii it...

źródło: temp_file2510012727987628120

Pobierz
  • 18
@dymel: A ja myślałem żeby odpalić DL2, ale potem się dowiedziałem że tam jest od cholery obowiązkowego wdrapywania sie na najwyższe budynki i to wielokrotnie i mi się odechciało. Dead Island bardzo lubiłem, ale ten parkour w Dying Light to jakoś mi się nie spodobał
@dymel 2 powazniejszy ton? 3ydawalo mi się właśnie ze to 1 była taka surowa i poważna a 2 cukierkowa.

Ogólnie #!$%@? jestem mocno bo mimo wszystko bym sobie chciał w to pograć, skończyć główny wątek i zapomnieć a nie mogę. A zaczynanie od poczatku i przechodzenie 2h znów tego samego szitu mnie zniechęca mocno.
2 powazniejszy ton? 3ydawalo mi się właśnie ze to 1 była taka surowa i poważna a 2 cukierkowa.


@starebaby-i-wino: no właśnie w jedynce było trochę śmieszków, tutaj może i stylistka jest trochę kolorowa, ale ton poważniejszy. Mi totalnie nie siadło, nie mam ochoty kolejny raz próbować.
@Beeercik dupa, to pierwsze inhibilatory które się znajduje w tej misji w szpitalu, pokazuje na ekranie że podnoszę 3 sztuki i automatycznie przenosi samouczek do menu ulepszeń gdzie można nacisnąć tylko ulepszenie wytrzymałości, którego nie da się nacisnąć bo pisze ze brakuje. Nie pierwsza wpadka tego typu ale wcześniejsze się udawało jakoś przeskoczyć wchodzeniem i wychodzeniem do menu itd. Tu nie działa nic