Wpis z mikrobloga

Kochani, mam pytanie. Skąd użytkownik @Lukardio wie o banie dla konkretnego użytkownika chwilę po moderacyjnym wyroku? Żaden tam szczęśliwy traf. Trzeba najpierw zanotować sobie wszystkich podejrzanych gojów, pozgłaszać ich profile/wpisy, a potem czekać z ręką na klawiaturze i odświeżać co jakiś czas panel zgłoszeń, aby dowiedzieć się o decyzji moderatora. Spójrzcie tylko na staranność, z jaką prowadzone są te wszystkie listy; ponumerowane, starannie odliczone, z podziałem na ruskie trolle i zwykłych prawaków, całość okraszone tematycznymi tagami. W skrócie; kawał roboty. Zaktualizowana lista pojawia się praktycznie codziennie, od kilkunastu miesięcy. Kto ma na to czas?
Mam kolegę, z którym ostatnio o tym rozmawiałem i powiedział mi coś takiego: "Wiesz, jak uważam, że neuropejski sanhedryn wrzuca ich wszystkich na swój bęben discordowy a dzięki posiadaniu na nim wykopowej moderacji wszystko trwa w ciągu kilku minut, więc taki Lukardio wypełnia po prostu swój szablon nowymi nickami i leci na wykop aktualizować listę"
Zgadzacie się z nim? z tym moim kolegą?
#4konserwy #bekazlewactwa #ukraina
Ryneczek - Kochani, mam pytanie. Skąd użytkownik @Lukardio wie o banie dla konkretneg...

źródło: dziwne

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Ryneczek: no co więcej powiedzieć typ pewnie jest trochę chory na głowę albo mu za to płacą
nikt normalny nie robił by tak starannie takich list
jak kiedyś ten wykop padnie to chłopak straci sens życia albo utrzymania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ryneczek: uuu już discordowa grupa gorąca, zaraz modkowie tam dostaną wytyczone kogo Lukardio chce zbanować.

Moderacja sama zniszczy ten portal, można robić popcorn, bal niczym na Titanicu pod przywództwem neuropy
  • Odpowiedz
@Ryneczek: On musi za to dostawać hajs, nikt normalny nie marnował by czasu za darmo uzupełniając listy śmierci i polując na bany na danych użytkowników. Obstawiam, że przyssał się do sorosowego źródełka i robi co każą.
  • Odpowiedz
@Ryneczek: jest częścią neuropejskiej huntgrupy polującej na nieprawomyślnych użytkowników. Na moim poprzednim koncie też na mnie polował, i gdyby nie elfia interwencja prawie by mu się udało. To nie użytkownik, to funkcjonariusz.
  • Odpowiedz
@Aquamen: słowo klucz - "nikt normalny". Czy cała neuropa wygląda ci na zdrowych, normalnych ludzi? Przecież połowa z nich dosłownie uciekła z zakładu psychiatrycznego (do czego się jeden przyznał xD).
  • Odpowiedz
@Ryneczek: tak. Watykan jak, który pisze kilka/kilkanaście gównowpisów dziennie, na multilontach m.in. Papierznik czy Wierzgontycymbale przyznał się, że uciekł z zakładu, bo jego zdaniem nie potrafili mu pomóc.
  • Odpowiedz
@Ryneczek dajcie mu spokoj - ten koles gdyby nie wykop walilby glowa w sciane z zakladzie psychiatrycznym, a tak chociaz ma jakies zajecie i nie zaczepia ludzi na ulicach. Jak dla mnie lepiej zeby byl w ten sposob wyizolowany od spoleczenstwa :) Ja od jakiegos czasu mam zbite z jednego typa co wszystko co wrzuce zakopuje w ciagu minuty. Tez kolejny autystyk, ale mam chociaz poczucie ze robie cos dobrego dla niepelnosprawnych,
  • Odpowiedz