Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sensowna praca bez programowania - czy to jeszcze możliwe?
Pytanie trochę ironiczne, ale całkiem poważne. Czy Istnieją jeszcze sensowne zawody nie stricte-fizyczne, które nie wymagają programowania? Jak patrzę po swoim otoczeniu, to prawie każdy pracuje w IT lub ściśle pokrewnym dziale i słyszę na okrągło o przejściu do IT, prawie wszędzie tylko programowanie jakby niedługo miało mi wejść do lodówki. Tymczasem czym może się zająć osoba która akurat nie lubi programować? Lekarz, prawnik - coś jeszcze?
Nie chcę drugi raz źle wybrać studiów.
#studbaza #air



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim możesz zostać managerem w IT tam niektórzy po socjologi zostają. Taki zawód że udajesz że znasz się na it a tak naprawdę #!$%@? się znasz.
Oczywiście musisz lubić kontakt z ludźmi i ciągłe spotkania
  • Odpowiedz
każdy pracuje w IT lub ściśle pokrewnym dziale i słyszę na okrągło o przejściu do IT, prawie wszędzie tylko programowanie jakby niedługo miało mi wejść do lodówki.


@mirko_anonim: no ale IT to nie tylko programowanie. inna sprawa, że wpuszczają cię w maliny, bo skoro faktycznie nie przepadasz za programowaniem, to jak ty miałbyś konkurować z 1000 innymi kandydatami na jedno miejsce? obecnie wejście do tej branży przypomina casting do mam talent.
  • Odpowiedz