Wpis z mikrobloga

Ej ziomki, kompletnie nie mam pomysłu na śniadania i kolacje każdego dnia.. jajecznica odpada w każdej formie, gdyż moje jelita średnio ostatnio jajka przyjmują. Kanapki też, bo nie chce mi się nigdy robić.

Na śniadania szukam czegoś lekkiego, ale pożywnego, a z kolei na kolację czegoś co będę mógł zjeść nawet o 2 w nocy bez długotrwałego przygotowywania. Macie jakieś pomysły lub wypróbowane dania?

#jedzenie #sniadanie #kolacja #niemampomyslu #pomozcie
  • 10
@CommanderStrax: zależy jeszcze czy bardzo musisz dbac o linie. jesli nie to co za problem narobic raz na 3 dni z 10 nalesników i wszamac po 3 na kolacje np z dzemorkiem albo serkiem :)
@CommanderStrax: a no to nalesniki raczej beda zle bo na tym czystej masy to nie przybierzesz. same wegle i tluszcz. to zaaplikuj sobie kurczaczka na noc albo rzeczywiscie twaróg lub ugotuj z 10 jajek na 2 dni :P
@CommanderStrax: Ale absolutnie nie mówiłem o gotowych. Natomiast taka palce lizać w 3 minuty to: sałata, pomidorki koktajlowe w pół, ser feta, oliwki w pół, papryka w paseczki, oliwa z oliwek, jakieś zioła, sól, pieprz. Tyle. Jem taką prawie codziennie na kolację ;)
@bemo: jajka blee.. po co jeść, skoro szybko zwrócę :\ nie wiem czemu, ale ostatnio nie toleruję - może za dużo jadłem.. no ale właśnie chodzi mi o coś, po co wstanę z łóżka, sięgnę do lodówki, wyciągnę i zjem od razu ;]

@franaa: w sumie jakbym zrobił nieco więcej to mógłbym wpieprzać przez 3 dni..