Wpis z mikrobloga

#!$%@?! Byli znajomi z #korposwiat są dramatyczni. Spotkaliśmy po latach w gronie starego zespołu, tylko po to żeby pochwalić się na temat;
- kto kupił mieszkanie i za ile (ważne żeby podkrelic metraż i czy za gotówkę!)
- kto ile ma dzieci,
- kto dostał awans na PANA managera w gówno korpo
- kto czym jeździ
Spodziewałem się że pogadamy o życiu, podróżach, czy wszystko ok a tu wszyscy podpowiedzieli co posiadają i się rozeszli.. #!$%@? dramat.
#korpo #pracbaza #znajomi
  • 11
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: no ale to trochę takie właśnie tematy o życiu. Po 30 to często ludzie, zwłaszcza kobiety, nie potrafią rozmawiać o niczym innym niż to, jakie płyny dzisiaj wydobywają się dziś z Brajanka albo o tym co kto ma i gdzie.
  • Odpowiedz
pogadamy o podróżach,

@its_over_for_chlop: wtedy by były przechwałki kto gdzie jeździł i co zobaczył ;-).
Ja tam z semi-januszami z korpo lubię pogadać, pokazują mi na telefonie jakie systemy automatyki założyli sobie w domku 100 km od Warszawy i że teraz mogą mieć podgląd temperatury wody w basenie na apce w telefonie, niektórzy mają jakieś ciekawe zainteresowania, o których nic nie wiem więc się czegoś można dowiedzieć no i jak już
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: może i tak tylko z takimi ludźmi nie ma o czym gadać, mało ciekawych rzeczy w życiu robią. Robota i pierdzielenie o znajomych albo ludziach z pracy.
Znajomy kiedyś miał fazę na chemitrails.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: bardzo dobre tematy skoro nie widzieliście się kilka lat. Rozmowy o życiu... czyli o czym? Właśnie to kto gdzie mieszka, czy ma dzieci, czy w pracy ma mocne stanowisko lub jakiś ciekawy samochód to właśnie jest życie.
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: o życiu, podróżach i czy wszystko OK to gadają nastolatki tak gdzies do ostatniej klasy liceum. Potem ludzie dorastają i bardziej interesują ich tematy związane z inwestowaniem, rodziną itp No ale niektórzy nigdy nie dorastają i potem mają ból dupy że dawni znajomi już nie chcą gadać o nowej grze czy spontanicznym wyjeździe do Mielna autostopem ;)
  • Odpowiedz