Wpis z mikrobloga

Widzę, że gigachad nie zamierza się poddać i będzie walczył do ostatniego Ukraińca. Jeżeli już musisz urządzać takie łapanki, bo nikt nie chcę dobrowolnie bronić twojego skorumpowanego do szpiku kości "kraju" to wiedz, że przegrałeś. Razem z fiutinem który tak samo postępuje powinniście być osądzeni jako zbrodniarze wojenni. Historia, ale mam też nadzieje że i ludzie za waszego życia was rozliczą.

https://wykop.pl/link/7299721/ukraina-trwa-najwieksza-akcja-mobilizacyjna-prosto-z-sauny-na-front-pod-bronia

#pieklomezczyzn #wojna #rosja #ukraina
joker007 - Widzę, że gigachad nie zamierza się poddać i będzie walczył do ostatniego ...
  • 36
Was chyba porąbało, i to silnie.

@gien Tak. Bo naraża ludzi na śmierć i niczym się nie różni tu od ruskich.

@joker007: Od samego początku to samo powtarzam. Ukraińcy i Rosjanie są siebie warci, ale przecież łatwiej wyzywać innych od „ruskich onuc".
Myślisz że ktoś Zełeńskiego rozliczy? No to się zdziwisz, bo cały świat jest sercem za Ukrainą.

Jeśli Ukraina nie obroni się, to Rosja sięgnie dalej, a tego nikt by
@sildenafil: Jak wysyłali wezwanie i ktoś niechętnie przyjeżdżał lub zostawał doprowadzony, to już czyniło Zelenskiego zbrodniarzem, czy po prostu efekt skali zadziałał na twoją wyobraźnię? Nie ma łatwych wyborów podczas wojny. Pamiętaj, że człowiek i tak umrze, a ziemia ci nie odrośnie. Nie mam pojęcia, na jakiej podstawie twierdzisz, że ja bym się zesrał, bo nawet nie wiesz, kim ja jestem. Jakie jest twoje idealne rozwiązanie sytuacji? Podpowiem, że twoja taktyka
@gien: wywożenie ludzi siłą na front i doprowadzanie przez to do ich śmierci czyni dla mnie danego człowieka zbrodniarzem w tym wypadku. Jest to skrajne przejęcie kontroli nad czyimś życiem. Można do porównać do zmuszania kobiet do rodzenia dzieci czy przymusowego zapładniania żeby uratować sytuację demograficzną.

Tego byś już pewnie nie poparł. Bo chodziłoby o kobiety. Ale mężczyzn można do woli uśmiercać, prawda?
@sildenafil: Pewnie byś, pewnie żeś, pewnie srewnie. Mów o rzeczach, o których masz jakąś wiedzę i odpisz na cały wpis, a nie płaczesz, bo okazało się, że na wojnie giną ludzie wbrew własnej woli.
@sildenafil Czyli bardziej boli cię, że łapią i wysyłają mężczyzn. Fajnie gdyby istniała równość, ale rozumiem dlaczego nie istnieje w tym przypadku. Powinny istnieć regulacje prawne narzucające obowiązki wobec kobiet, ale na pewno nie chciałbym z żadnymi siedzieć w okopie, chyba że sanitariuszką.
@blargotron: Jak widzisz jakąś analogię pomiędzy wysyłaniem żołnierzy do obrony kraju przez rządzących, a zwyczajnym morderstwem, to jesteś ciężkim głąbem.
@gien: Przestań mydlić żołnierzyku kanapowy oczy tą obroną kraju. Chcesz aby ktoś bronił kraj to zrób kraj wart obrony. Skoro robią łapanki, to się skończyli frajerzy. Niech pozamykają Zelenskiego i innych złodziei i zrobią z tym krajem porządek, wyeliminują korupcję, która tam jest smutnym elementem życia, to może się więcej chętnych znajdzie. Albo jesteś debilem i/lub cuckiem, albo to tylko taka retoryka. Patriotyzm to jest programowanie umysłu własne aby być takim
@blargotron: Jakie mydlić oczu? Ktoś rządzi i podejmuje decyzję, że się broni. Opiera ją na wielu różnych wyliczeniach i może mieć rację lub nie, ale on nie może patrzeć z twojej perspektywy zapłakanego wykopka, bo mu giną mężczyźni. Nie rządzę, zwłaszcza na Ukrainie, więc nie zrobię ci tam kraju marzeń. Frajerami nazywasz obrońców ojczyzny? Brak słów na taki prymitywizm. Kto ma zamknąć rządzących w czasie wojny? Wyeliminowanie korupcji w takim kraju