Wpis z mikrobloga

@robert5502 życie najbardziej niewinnych dzieci. Czy to znaczy, że z czasem te dzieci stają się coraz mniej niewinne, a ich życia stają się mniej wartościowe czy co?
@robert5502 @Njal jednak do waszych pustych łbów nic nie dociera, jak mówię że jestem nie wierzący

Zapraszam #!$%@?ć na czarno, a w wawie mieszkam już długo i doskonale pamiętam jak centrum było obsrane hasłami typu "#!$%@?"

Ale komu ja to w ogóle pisze ()
jednak do waszych pustych łbów nic nie dociera, jak mówię że jestem nie wierzący


@PodniebnyMurzyn: Ale ja nie mówię że jesteś wierzący. Można być niewierzący i robić za pożytecznego głupka tej korporacji. To jak z wieśniakiem, który wyjechał ze wsi, ale wieś nie wyjechała z niego
@Adam88448: Pewnie nie słyszałeś ale jest coś takiego jak gniew społeczny. Czasami ludzie nie wytrzymują i mają dość. A tej belkoczacej uświęconej korporacji jest już naprawdę za dużo. Tylko cegły powinny lądować - uważaj - na łbach arcy łajdaków jak Jedraszewski i spółka a nie ich budach
@JuliuszSlowacki: Opisz prosze kochany lewaku, milosniku dobroci i demokracji, na co zasluguja ludzie ktorzy sie modla i maja swoje poglady polityczne? I moze co bys zrobil z dzielami sztuki o tematyce sakralnej :D Rozumiem ze katedra do zaorania a na jej miejsce wielka pipa XDD