Wpis z mikrobloga

  • 14
@straszny_cham: Po prostu mam bekę z tych wszystkich chorągiewek i pelikanów. Pamiętasz jak 3/4 twittera i wykopu szczytowało na widok wystaw spalonego ros. sprzętu robiącego za cyrk objazdowy po Europie?
  • Odpowiedz
@neurotiCat: pamiętam jak się podniecał że Polska kupuje abramsy i jakie to nie są cudowne czołgi i wgl a teraz widać zmiana narracji typowy kurczak nie wiem kto go jeszcze ogląda chyba tylko ludzie dla beki żeby mu wytykać jakim jest ekspertem
  • Odpowiedz
Po prostu mam bekę


@neurotiCat: Poczekaj, niedługo będziemy świętować pierwszą rocznice odbicia Krymu, listopad 2022: "Wojska ukraińskie mogą wrócić na Krym przed końcem grudnia, a cała wojna z Rosją zapewne zakończy się do wiosny - powiedział ukraiński wiceminister obrony Wołodymyr Hawryłow" https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8591150,hawrylow-wojna-w-ukrainie-odbicie-krymu-kontrofensywa.html
  • Odpowiedz
  • 0
@neurotiCat

One mają gigantyczną przewagę nad ruskim sprzętem, który nie ma nawet, hehe, noktowizji, hehe.

Po kontrofensywie: To tylko stary 40 letni złom.

40-letnia zachodnia technika ma przewagę nad ruskim złomie. To się nie wyklucza typie.
  • Odpowiedz