Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie
Nie wiem o kogo chodzi, ani nie znam szczegółów. Ale wnioskując na napisanych szczegółach. To pewnie chodzi o to, że bogaty robi cokolwiek, czyli to żeby mieć kasę. A biedny nie robi nic żeby poprawić swój los.

Tutaj właśnie jest różnica, działanie i bezczynność
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie:
Ludzie mają #!$%@? na ciebie czy masz kasę, czy nie. Trzeba żyć swoim życiem, robić swoje i swoich radości szukać.
Kupiłem sobie nowego BRZ 2.4, na ręku Omega Speedmaster. Myślisz, że kogoś to obchodzi, że laski zwracają uwagę? Jestem tak samo niewidzialny jak wtedy kiedy byłem biedny. Tylko teraz jestem smutny w marynarce Bossa.
  • Odpowiedz
@Linnior88 uważaj co piszesz, przecież wg wielu osobników tutaj kobiety w ogóle nie mają prawa mieć depresji, żadnych problemów, nie mają prawa na nic narzekać bo jadą całe życie na „easy mode” czy jakos tak xD takie porównywanie siebie jako kobiety do tych biednych, uciśnionych, bezradnych gostków może skończyć się ostrą reprymendą xD
  • Odpowiedz
@Alzena: wiem moja droga już mnie tu świry z dziwnymi poglądami atakowały , oni reagują "uga buga neandertal" na każdy problem , i tak kobiety które ciężko pracują i są samowystarczalne istnieją , co prawda place trochę za to zdrowiem ale śmieszy mnie jak skacze do mnie typek który nie osiągnął połowy tego co ja
  • Odpowiedz
kobiety w ogóle nie mają prawa mieć depresji, żadnych problemów, nie mają prawa na nic narzekać bo jadą całe życie na „easy mode” czy jakos tak xD


@Alzena: raczej: "super easy mode"
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: uwierz że niektórych jak najbardziej obchodzi , mam znajomego który zarabia 30 tysięcy i mówi że nie wziąłby sobie nigdy laski która zarabia poniżej 15 bo tak to by jej musiał wszystko sponsorować
  • Odpowiedz