Wpis z mikrobloga

@Podstarzaly_Mandalorianin: a ja się cieszę z sct. Szczególnie w zimę ja widzę te stare graty plujące niebieskim dymem, że aż muszę obieg wewnętrzny włączyć żeby mnie nie udusiły. I w dupie mam jakieś przykłady hurr durr tico które mniej palą niż raptor. Bo większość złomu to 20 letnie audice i bmw, a nie tico. Co jak “dają gazu” to zamieniają się w piec.
@tonawegla: @Podstarzaly_Mandalorianin no właśnie jak? Przeglądy są i nie dają rady, bo zawsze znajdzie się cwaniak. Roku produkcji tak łatwo nie oszukasz, a bardzo łatwo zweryfikujesz. Czy to odpowiedzialność zborowa? Jasne. Czy to rozwiązanie idealne? Nie, ale świat nie jest idealny. Czy więcej z tego będzie dobrego niż złego? Moim zdaniem tak.

Ale ja jeżdżę autem z salonu, a klasyki wolę brać na bezdroża i kręte drogi podmiejskie niż do centrum.
@Gluptaki: sprawdź ile kosztuje przegląd i kiedy ostatni raz diagnostom ustalano opłatę. Ja się jie dziwię że oni za te marne grosze nie sprawdzają emisji. Problem jest do rozwiązania systemowo tylko trzeba usiąść, zastanowić się, może jakieś rozsądne prawo napisać - trzeba tylko chcieć, ale łatwiej zakazać, zabronić, a potem trąbić sukcesy.
sprawdź ile kosztuje przegląd i kiedy ostatni raz diagnostom ustalano opłatę. Ja się jie dziwię że oni za te marne grosze nie sprawdzają emisji. Problem jest do rozwiązania systemowo tylko trzeba usiąść, zastanowić się, może jakieś rozsądne prawo napisać - trzeba tylko chcieć


@Podstarzaly_Mandalorianin: No ale tu już byłaby faktyczna troska o ekologię, a nie o to urzędasom chodzi. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)