Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki co robic?
Pracuje zdalnie, mieszkanie w ktorym mieszkam idzie na sprzedaz, jest to duze miasto.
1 szukac kawalerki za 2500-3000zl(polowa pensji)
2 wyprowadzic sie do mamusi do malego miasta i placic grosze
Za 1 przemawia to, ze to duze miasto i moge kogos poznac do zwiazku i z nim zamieszkac, wiecej do robienia, niezaleznosc.
Za 2 przemawiaja niskie koszty zycia i wiekszy spokoj ale ciezej poznac kogos, szczegolnie miesskajac z mamusia.
Nie mam pojecia co robic szczerze.
#wynajem #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zależy jak u Ciebie to wygląda. Ale jeśli stać Cię to lepiej wynająć. No chyba, że planujesz w 1-3 lata oszczędzić dzięki temu tyle, żeby kupić coś swojego to wtedy szedłbym w drugą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Według mnie powrót do rodziców jest błędem. Można na krótki czas, żeby trochę oszczędzić, ale trzeba liczyć się z tym, że potem trudniej będzie wyjechać, bo wsiąkniesz w to domowe bagno i w sumie stwierdzisz, że jest okej. Uważam, że młodości Ci nikt nie zwróci, a do pieniędzy na własne mieszkanie jakoś i tak dojdziesz, zwłaszcza że najpopularniejsza droga to kredyt z drugą połówką. A więc trzeba drugiej połówki,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Musisz koniecznie w drogiej kawalerce mieszkać? Ja np. wynajmowałem pokój w domku gdzie było oprócz mnie było sporo osób i zajebiście wspominam te czasy i osoby które poznałem xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Masz pracę zdalną więc i tak całą chatę masz dla siebie przez większość czasu a wieczorami masz chociaż do kogo się odezwać, co do porządku to są różne zasady ja akurat mieszkałem z ludźmi z którymi mieliśmy grafik i każdy dbał o czystość. Na upartego zawsze możesz wynająć z kimś dwupokojowe mieszkanie na pół zawsze taniej pewnie wyjdzie niż kawalerka.
  • Odpowiedz