Wpis z mikrobloga

65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a mniej atrakcyjną z wysokim iq wybierze kobietę ładną a głupią. Czy z kobietami jest tak samo?

Nie. Tylko 2% kobiet wybierze przystojnego pana jeśli będzie miał niskie iq. Aż 97% kobiet woli faceta mniej atrakcyjnego, a inteligentnego.

Co wy na to?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inteligencja #zwiazki
WielkiNos - 65% wykopków mając do wyboru kobietę atrakcyjną z niską inteligencją, a m...

źródło: temp_file7182035616516385554

Pobierz
  • 156
@Usmiech_Niebios: Nie ma żadnej korelacji między autyzmem a wysokim IQ. Albo jest wrecz delikatnie negatywna. Po prostu ludzie o wysokim IQ mają zainteresowania, które wydaje się sredniakom autystyczne, bo zazwyczaj ich nie rozumieją, ale to nie ma nic wspólnego z prawdziwym spektrum, a jest to cecha ich wysokiej inteligencji.

Wysoce inteligentna autystyczna osoba nie będzie pod żadnym względem atrakcyjna dla innych (jako kolega, przyjaciel, partner itp), niezależnie od ich inteligencji i
@WielkiNos: tak na poważnie to myślę że inteligentna babka dałaby się namówić na wspólny sport i poprawienie formy. tylko co potem gdyby zobaczyłą ze z poprawą formy zyskuje na zainteresowaniu wśród mężczyzn.
@NewBlueSky: No owszem i co z tego? A 10 na 11 jest niżej. To są prawnicy, lekarze, inżynierowie, informatycy, oficerowie, kapitanowie statków, przedsiębiorcy, architekci. Ludzie pełniący funkcje eksperckie, twórcze i przywódcze w społeczeństwie. Jego elita. Nie ta super ścisła, ale szeroko rozumiana.

Uśredniając, rzecz jasna.
A 10 na 11 jest niżej.


@blehblehbleh: no i?

To są prawnicy, lekarze, inżynierowie, informatycy, oficerowie, kapitanowie statków, przedsiębiorcy, architekci.


@blehblehbleh: xDDD

Ludzie pełniący funkcje eksperckie, twórcze i przywódcze w społeczeństwie. Jego elita. Nie ta super ścisła, ale szeroko rozumiana.


@blehblehbleh: XDDDDDDDD

typie, ty nie rozumiesz nawet co to znaczy mieć wysokie IQ XDD
@WielkiNos: Tak, mężczyźni przykładają dużą większą uwagę do wyglądu. Kobiety zwracają uwagę na wygląd z naciskiem też na inne cechy. U mężczyzn ważność urody jest często przeważającą nad innymi cechami.

Ale najważniejszą cechą- czego nie widzę ani we wpisie ani w komentarzach- jest podobieństwo .

Ludzie wiążą się z ludźmi podobnymi do siebie. Jak mężczyzna ma głupią żonę, to prawdopodobnie sam jest głupi. Jak jest inteligentny, to jego żona też będzie
Te gównotesty iq można wyćwiczyć wg mnie. Mi te pytania przypominają Kangura matematycznego. Proste w #!$%@?. Chyba nigdy się nie pomyliłem. NJwyżej 2-3 ostatnie są trudne. No, ale akurat ja jestem dość wybitny wciąż mimo wypalonego mózgu tym #!$%@? wartym życiem. Nie dalo to nic z dupami. Najwyżej tyle że przebywanie z nimi mnie #!$%@? podwójnie ze względu na to jak glupie to są istoty.
@WielkiNos: bo niebieskie paski są proste. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Myślą fiutami , a w dodatku większość z nich jest zbyt nie dojarzala emocjonalnie żeby się przyznać że wolą głupsza ale ładniejsza dlatego że mądra byłaby dla nich rywalką. Więc wola powiedzieć że hehehe pewnie gruba jesteś hehehe. Hehehe baba do garów i inne podobne ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja skłamałabym jeśli bym
@WielkiNos: to jakim cudem powiedz mi chady nie maja problemu z laskami nawet jak są tępi a tylku fajnych inteligentnych facetow jest samych? Przeciez wystarczy wyjsc z piwnicy i zweryfikowac to „na zywo” i widac ze cos tu sie nie spina xD wykopki wyjasnili - baby po prostu klamia. Zamykam temat
@WielkiNos:
A co stało na przeszkodzie, żeby użyć podobnych wartości w tej ankiecie?
Różnica w IQ kobiet to 35 punktów (jedna ma 120, a druga 85). U mężczyzn to już 80 punktów (70 vs 150). Przecież mając do wyboru partnera praktycznie upośledzonego*, w ciemno biorę tego drugiego.

*Nie określiłaś w jakiej skale te 70 pkt, ale tak czy inaczej – to naprawdę niskie IQ.
@WielkiNos: Zachodzą tu pewne niescisłości związane z samym badaniem.
1. Mężczyźni mają zbliżenie na twarz, kobiety na całą sylwetkę, dodatkowo jedna jest wypięta i ma bardziej odryte ciało;
2. W przypadku pań jest mowa o grubszej i szczuplejszej, u meżczyn o przystojnym i mniej atrakcyjcnym;
3. Różnice w IQ, 70 iq w ankiecie dotyczącej mężczyzn to praktycznie upośledzenie umysowe, natomiast 85 iq to niewiele poniżej inteligencji przeciętnej;
4. Brak opisu grupy
@WielkiNos: co innego brzydka, a co innego gruba.
Zresztą wiele ludzi mówi, że zrobi tak, a jak przychodzi co to do czego, to robi kompletnie inaczej. Dlatego takie ankiety są o dupe rozbic