Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj przy próbie zapłacenia za zakupy blikiem przelała się czara goryczy. Mam konto w Santanderze (BZWBK) od 13 lat, aplikacja zawsze działała super i uwielbiałem korzystanie z niej. To gówno które wprowadzili ostatnio jest tak beznadziejne, że niestety trzeba zmienić bank na taki, który ma działającą aplikację. Stąd pytanie, który bank polecacie? Który ma dobrą, intuicyjną aplikację, nie traktuje klienta jak zło konieczne i obsługa konta jest niedroga?
#bankowosc #pytanie #pytaniedoeksperta #finanse #banki #pieniadze #android #telefony #platnoscimobilne #santander #programowanie
  • 12
@Xarvhisius: ja mam trzy banki: mBank, ING oraz właśnie od niedawna Santander, z którego chce zrezygnować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepsza appka IMHO to ING, ale ma durne logowanie via www z maskowaniem hasła. Do tego mają burdel w banku i zamknięcie karty wirtualnej nie zamyka konta do niej i trzeba iść do placówki. mBank mnie natomiast nigdy nie zawiódł, ale ich system informatyczny to jest taki
ajlepsza appka IMHO to ING


@truchuo: Co w niej jest takiego dobrego? Przecież to chyba najwolniejsza aplikacja spośród polskich banków, używało mi się jej tragicznie.
@ms93: przejrzysta, wygodna, z normalną czcionką. Na prędkość osobiście też nie narzekam. Najgorsze g, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia, to właśnie Santander.
@truchuo: zamykałem jakiś czas temu kartę wirtualną i nie musiałem iść do żadnego oddziału.
@Xarvhisius Skorzystaj z ING, naprawdę bardzo sensowny bank. Jest ostatnio trochę dramy z powodu rebrandingu apki, ale to tylko kwestia przyzwyczajeń ludzi … Nadal jest to najlepsza apka ze wszystkich.