Wpis z mikrobloga

@Mateo132: jeśli branie kredytu to dla ciebie brak godności to mam złe wieści dla Ciebie odnośnie praktycznie całej ludzkiej gospodarki światowej
  • Odpowiedz
@mickpl: A kto im doplaca? przeciez oni placa odsetki za ten kredyt xD wez ten kredyt jak taki oplacalny, a nie sie srasz w internecie i robisz z siebie blazna,
  • Odpowiedz
@Mateo132: a wiesz że jak nie większość to przynajmniej ogromną ilość zakupów mieszkań to obecnie zakupy inwestycyjne (z ideą wynajęcia w celu uzyskania dochodu z najmu)?
  • Odpowiedz
@larvaexotech: i tak będzie rządził - bo Polak to jest ekonomiczny analfabeta.

PiS zostawił nowemu rządowi wielką śmierdzącą bombę recesji, długu i rozpalonych oczekiwań społecznych.

Żeby PiS nie wygrał z 4 lata musiałbyś motłochowi wytłumaczyć czemu inflacja i całą reszta gówna jaka obecnie ma miejsce i będzie miała w przyszłych miesiącach to jest wina PiSu. Powodzenia z tym życzę bo ludzie chcą prostych rozwiązań skomplikowanych problemów i braku konsekwencji.

Dlatego gdzieś
  • Odpowiedz
@xdTM: mam nadzieje, ze nie jest to robione z programu kredytu 2%. Jesli nawet ludzie biora te kredyty zeby zainwestowac w mieszkania na wynajem, to nie powinnysmy sie zrzucac na takie pomysly.
  • Odpowiedz
A kto im doplaca? przeciez oni placa odsetki za ten kredyt xD


@Voltix: Pan i Pani. Płacę niższe odsetki niż jest inflacja. Przeszedłem na stałe w dobrej chwili.
  • Odpowiedz