Wpis z mikrobloga

  • 0
@kasiknocheinmal: @Linnior88 @kyIiejenner nie widzę jej na trasach 100 i więcej :(
jasne można nad kimś popracować ale istnieje duża szansa że to nie pomoże. Przykład stąd pewien mireczek miał dziewczynę próbował z niej zrobić szosiare ale rozstali się, raz z nią się spotkałem zrobiliśmy trasę prawie 200 i t by było na tyle. Teraz widzę że praktycznie przestała jeździć.
Czemu tak wiele różowych nie chce się o siebie dbać tylko
@mati1990: może najpierw zobacz jak wygląda żywa kobieta z bliska, a potem mów, że coś z jakąś jest nie tak. Wiesz, że kobiecie do prawidłowego przebiegu cyklu miesiączkowego jest potrzebna warstwa tluszczowa? Zresztą ta jej wcale dużo nie ma. Czepiasz się w komentarzach laski za wygląd, zupełnie normalny zresztą, nie mając zielonego pojęcia o jej kondycji. Znam ludzi z większą wagą robiących spokojnie setki i znam ważących mniej niż ja i
  • 1
@JoeGlodomor: bo miałem na wszystko #!$%@?, zamknąłem się w piwnicy na kilka lat. komp-żarło-sen nie polecam tego nikomui uparłem sie że tak nie można i zrobiłem wszystko żeby wsiąść na szosę
@kyIiejenner teraz muszę, rehabilitant mnie nie puści na dwór z tym w plecach. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale się nie poddaje, w sierpniu wyciągają i na wiosnę 2025 wracam na zewnątrz bez strachu.
@kasiknocheinmal widziałem, jak
mati1990 - @JoeGlodomor: bo miałem na wszystko #!$%@?, zamknąłem się w piwnicy na kil...

źródło: 379559963_1019586155746883_6548133503861312390_n

Pobierz
  • 0
@Maxior99: chop chopom ugotował taki los, idą po najprostszej linij... najgorzej że to już nie lata 60-90 gdzie ludzie faktycznie nie mieli co robić i z nudów się wiazali jeden z drugim teraz? Masz konsolkę, kompa, filmy książkę, jakieś zainteresowania podłubać w domowej serwerowni. Fakt nigdy to nie zastąpi drugiej osoby ale przytłumia samotność, jest źle ale może być lepsze to niż siedzieć z kimś z przymusu