Wpis z mikrobloga

przed chwilą do X Factor przyszedł zespół Cała Góra Barwinków i przeszli. czy tylko dla mnie jest to dziwne, że przychodzi zespół od lat znany i wydający muzykę (mają jakieś 5 płyt w swoim dorobku) do programu, który ma niejako wybić nieznane osoby i zostaje przepuszczony dalej?

#pytanie #xfactor #nierozumiem
  • 9
@Alver: akurat byłoby dla mnie zrozumiałe, gdyby nie przeszedł, skoro program ma dać szansę osobom nieznanym, a taki Mozil już ma znane nazwisko i płyty na koncie i raczej nie narzeka na brak sławy. wydawało mi się, że zespoły pokroju CGB również nie powinny zabierać szansy osobom nieznanym. jest to dla mnie zwyczajnie nie fair. na tej zasadzie może każdy znany artysta przyjść i wygrać kasę, a chyba nie o to
Też się mocno zdziwiłem. Może ska nie jest jakoś strasznie popularne, ale CGB to przecież klasyka i kawał historii polskiej sceny reggae/ska.
@SScherzo: Może takie programy działają tak, że można sobie kupić wylansowanie, i część wykonawców przechodzi, bo tak się dogadali ich menagerowie z twórcami programu. W sumie, gdyby to byli tylko ludzie z ulicy, to nie dałoby się przewidzieć, czy program będzie miał oglądalność. A tak, gdy twórca programu wie, że będzie miało trochę gwiazd na każdy etap, łątwiej mu sprzedać reklamy itd.