Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Potrzebuję trochę pomocy, bo już sama nie wiem. Mam teraz w domu światłowód od Netii 1000mb/s i kończy się umowa. Nie wiem czy będę zostawać na tej stancji jeszcze długo więc nie chce się bawić w kolejne długie umowy i ich zrywanie, znalazłam ofertę światłowodu od Nju mobile 300mb/s. Czy to wystarczy do pracy zdalnej (calle czasem z kamerka, w mniejszym i większym gronie), grania w gry (jakieś co-opy przez Steam)? #internet #swiatlowod #netia #njumobile
  • 3
Czy to wystarczy do pracy zdalnej (calle czasem z kamerka, w mniejszym i większym gronie), grania w gry (jakieś co-opy przez Steam)?


@ZlaChmurka: spokojnie wystarczy, jedyna różnica jaką zauważysz, to może w pobieraniu nowych gier ze steama - zamiast 10 minut będą się pobierały 20.
@ZlaChmurka: i jak tam, jestes zadowolona z NJU? Bo myślę o podobnej migracji (tyle, że z Play po tym jak zepsuli UPC).
Telekonferencje powinny być OK, bo upload to 50Mbos w tej ofercie. Jak się Funbox 3 sprawuje? Podobno ma takie sobie wifi, choć mnie to niespecjalnie dotknie bo mieszkanie małe i do komputera pójdzie ethernet.