Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Załóżmy, że jesteście samotnym 30-letnim chłopem, bez znajomych, bez dziewczyny, celu, motywacj i nic was w życiu szczęśliwego nie czeka.
Macie dość tego życia i już nic nie macie do stracenia* ale nie chcecie samobója, więc myślicie.. gdyby tak spróbować pokorzystać z życia na tyle na ile mogę? i tak już nic nie ma do stracenia, gorzej nie będzie więc zrobię coś czego nie robiłem, zrobię coś szalonego, coś co na chwile wyrwie z tej monotonni dnia codziennego, może otworzy oczy - I TU PYTANIE, CO ROBICIE? CZEGO PRÓBUJECIE?

*Nic do stracenia prócz pracy, bo to jedyna rzecz która mnie trzyma i jakieś źródło pieniędzy gdybym chciał finansować zachcianki. Depresja mocno więc jakieś seksy za pieniądze mnie nie ciekawią. W narkotyki bym też nie wchodził.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Załóżmy, że jesteście samotnym 30-letnim chło...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 22
@mirko_anonim Ogarniam życie od nowa, pracyje, zmieniam pracę na lepszą, w między czasie uczę się czegoś, poznaje ludzi, imprezuje, mam nowe kontakty, a to ułatwia mi znalezienie lepszej pracy i tak dalej. Jak jesteś spierdonem to i tak tego nie ogarniesz. Ale są normalni ludzie co od zera w obcym mieście i bez wykształcenia po roku będą mieli znajomych, całkiem dobrą pracę i jakiś tam pieniądz na głupoty
@mirko_anonim: Jacht, koks, alkohol i panienki lub podróżowanie. Czego nie wybiorę potrzeba dużych ilości pieniędzy. 30 lat kończę w czerwcu i jakoś nie widzę zbyt dużych szans na poprawę.. Przestałem też wierzyć, że sobie ułoże życie z jakąś kobietą.
No chyba, że mógłbym cofnąć się w czasie np. do 15 roku życia, to aktualnie byłbym bogaty i ustawiony do końca życia. Kupiłbym sobie jacht i na JKM podróżował. Unikałbym też niektórych
@mirko_anonim: Zabrzmi banalnie ale wyjedź gdzieś. Spakuj plecak i jedź w #!$%@?. Najlepiej gdzieś daleko gdzie ludzie nie są zwlacowani cyfrowym światem. Ja gdybym nie miał nic do stracenia to tak bym zrobił. Rzucił wszystko i ruszył w podróż bez końca.
@mirko_anonim: Divy akurat spoko, dają namiastkę bliskości i potrafi łagodzić stany depresyjne. Sprawdzone info. Tylko trzeba wtedy wybrać taką która nie będzie miała na ciebie wyjebundo, polecam popatrzeć opinie na garsonierze.