Wpis z mikrobloga

Jedyne co mnie martwi to to, że w sumie główni bohaterowie (facet i babka) wyglądają mega stockowo, żeby nie powiedzieć normicko. Pozwoliłem sobie zrobić kilka zdjęć z trailera (kompilacja na dole). Wyglądają jak zwykłe NPC, beż żadnych cech charakterystycznych, no normalnie jakbyś robił Simsa i ustawił wszystkie suwaki na default. Czemu mnie to martwi? A no temu, że przez to w tej odsłonie prawdopodobnie otrzymamy kreator postaci, w którym dostosujemy sobie wygląd bohaterów do własnych preferencji. Koniec z charakterystyczną aparycją, ciekawą przeszłością protagonistów i charakterem. Będziemy jak ten niemy frajer z GTA Online, albo postać z Obliviona (o zgrozo, główna bohaterka w 6 też startuje w więzieniu). Bardzo chciałbym się mylić i może jednak dostaniemy herosów z krwi i kości jak to dotychczas było.
#gta6 #gtavi #gta #gry #przemyslenia #przemysleniazdupy
Novameh - Jedyne co mnie martwi to to, że w sumie główni bohaterowie (facet i babka) ...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Novameh: Jak na mój gust to większość dotychczasowych bohaterów w serii od GTA 3 wzwyż była dość stockowa z wyglądu. Co innego postacie drugoplanowe pojawiające się w misjach. One często były dość barwne, przerysowane i wręcz karykaturalne momentami. Jedynie dwóch bohaterów zrywało z tym schematem i byli to odpowiednio Johnny i Trevor (można wręcz powiedzieć, że nastąpiło przekazanie pałeczki między nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tymczasem ludzi
  • Odpowiedz
  • 1
@czlowiekzcegla:

Jak na mój gust to większość dotychczasowych bohaterów w serii od GTA 3 wzwyż była dość stockowa z wyglądu. Co innego postacie drugoplanowe pojawiające się w misjach. One często były dość barwne, przerysowane i wręcz karykaturalne momentami. Jedynie dwóch bohaterów zrywało z tym schematem i byli to odpowiednio Johnny i Trevor (można wręcz powiedzieć, że nastąpiło przekazanie pałeczki między nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tymczasem ludzi
  • Odpowiedz
@Novameh: wykopki jak zawsze potrafią z krótkiego filmiku czy kilku zdjęć zrobić profil psychologiczny nawet fikcyjnych postaci z gier xD. A też beka jak typ podobną aparycję ma do głównego bohatera z gta4 czy gtavc i gta3 xd. Babka latynoska/murzynka z więzienia też nie ma żadnej historii i cech? xd
nic o nich nie wiadomo, nie ma żadnych informacji ale wykop już prześwietlił i wydał wyrok xd
  • Odpowiedz
@Novameh: Ani mnie to gta VI grzeje ani ziąbi, w SA , VC czy IV bawiłem się dobrze lata temu, ale z perspektywy czasu to nie było nic wyjątkowego. V już mi się średnio podobała, singla nawet nie skończyłem a w online pobawiłem się z 3h i odechciało mi się po tym jak kręcący się jak bąk gracz rzucił mi 20 mln kasy i wszystkie bronie a ja zrobiłem szybkie alt
Tetrachloroizoftalonitryl - @Novameh: Ani mnie to gta VI grzeje ani ziąbi, w SA , VC ...

źródło: c4abd-16995422160264-1920

Pobierz
  • Odpowiedz
Babka latynoska/murzynka z więzienia też nie ma żadnej historii i cech? xd

nic o nich nie wiadomo, nie ma żadnych informacji ale wykop już prześwietlił i wydał wyrok xd


@Eremites: Moim zdaniem wiadomo tyle, że jest a raczej będzie bardzo ładny model kobiecej postaci protagonistki który jest trochę takim przeciwieństwem do obecnych standardów gdzie z modelek robi się chłopców, dostajemy ładną bohaterkę z dużym cycem, wielkim dupskiem przypominającą trochę tę laskę
  • Odpowiedz