Wpis z mikrobloga

Jedyne co mnie martwi to to, że w sumie główni bohaterowie (facet i babka) wyglądają mega stockowo, żeby nie powiedzieć normicko. Pozwoliłem sobie zrobić kilka zdjęć z trailera (kompilacja na dole). Wyglądają jak zwykłe NPC, beż żadnych cech charakterystycznych, no normalnie jakbyś robił Simsa i ustawił wszystkie suwaki na default. Czemu mnie to martwi? A no temu, że przez to w tej odsłonie prawdopodobnie otrzymamy kreator postaci, w którym dostosujemy sobie wygląd bohaterów do własnych preferencji. Koniec z charakterystyczną aparycją, ciekawą przeszłością protagonistów i charakterem. Będziemy jak ten niemy frajer z GTA Online, albo postać z Obliviona (o zgrozo, główna bohaterka w 6 też startuje w więzieniu). Bardzo chciałbym się mylić i może jednak dostaniemy herosów z krwi i kości jak to dotychczas było.
#gta6 #gtavi #gta #gry #przemyslenia #przemysleniazdupy
Novameh - Jedyne co mnie martwi to to, że w sumie główni bohaterowie (facet i babka) ...

źródło: image

Pobierz
  • 33
  • 4
@Cztero0404:

A jak niby ku...a mają wyglądać?

No nie wiem, porównaj se choćby do GTA 5, gdzie każdy bohater pochodził z innej rzeczywistości, byli w zupełnie odmiennym wieku, o innym statusie społecznym itp.
Przecież #!$%@? w 4 graliśmy dziadygą po 40 zakolakiem xD A tutaj? Taki typowy chłop i baba z generatora.
Jedyne co mnie martwi to to, że w sumie główni bohaterowie (facet i babka) wyglądają mega stockowo, żeby nie powiedzieć normicko. Pozwoliłem sobie zrobić kilka zdjęć z trailera (kompilacja na dole). Wyglądają jak zwykłe NPC, beż żadnych cech charakterystycznych, no normalnie jakbyś robił Simsa i ustawił wszystkie suwaki na default.


@Novameh: W sensie, że wyglądają w miarę realistycznie, jak normalni ludzie? Olaboga
@Novameh: trzeba też wziąć poprawkę, że jednak nie znamy ich historii. Z czasem pewnie nabiorą pazura. Bardziej mnie zawiodło, że na tym trailerze drugi bohater wydaje się być manekinem, tak jakby miałby być drugoplanowy XD