Wpis z mikrobloga

Tak #!$%@?ąc od tematyki kolorów, to czy w tym trailerze zostało zaprezentowane coś nowego? Tzn czy w tym krótkim klipie jest coś czego nie było w GTA V? Póki co wiem o GTA VI tyle, że to będzie GTA V w Vice City i z lepszą grafiką.

No jest kobieta jako prawdopodobna postać główna (albo jedna z postaci), ale to jest wręcz kosmetyka i jak dla mnie jeden ch#j czy będzie kobieta czy facet, byleby postać była spójna i posiadała jakąś głębię.

#gtavi #gta6 #gta #gry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak #!$%@?ąc od tematyki kolorów, to czy w tym trailerze zostało zaprezentowane coś nowego?


@missioncritical: a co byś się spodziewał nowego w tego typu grze? Pytam serio, nowe bieganie? skakanie? Są zmiany graficzne, są płynniejsze animacje, jest więcej szczegółów. To nie jest zwiastun gameplayowy, pierwszy nigdy takim nie jest.
  • Odpowiedz
a co byś się spodziewał nowego w tego typu grze? Pytam serio, nowe bieganie? skakanie?


@uytx: to ja mam się spodziewać konkretów, czy twórcy mają dowozić nowości? W tego typu grze widziałbym mechaniki poprawiające imersję.

Są zmiany graficzne, są płynniejsze animacje, jest więcej szczegółów


@uytx: czyli coś co można by nazwać dużym DLC do GTA V. No i jak sam piszesz to nie gameplay, więc te animacje, szczegóły
  • Odpowiedz
to ja mam się spodziewać konkretów, czy twórcy mają dowozić nowości? W tego typu grze widziałbym mechaniki poprawiające imersję.


@missioncritical: No i dowieźli, grafika wpływa na immersje.

czyli coś co można by nazwać dużym DLC do GTA V. No i jak sam piszesz to nie gameplay, więc te animacje, szczegóły o niczym nie
  • Odpowiedz
Rozumiem, że DEVa zabolała krytyka studia,


@missioncritical: Pracuje w gamedevie i znam realia branży, ale niestety nie jestem devem w Rockstarze. 10 lat to wieczność i wystarczy spojrzeć jak wygląda pierwszy trailer V i VI. Dużo więcej szczegółów, dużo lepsze animacje. W kwestii gameplayu jeszcze nic nie zobaczyliśmy, ale co ma być rewolucyjnego w grze typu GTA w kwestii mechanik. To dalej będzie jeżdżenie autem (okej, może będzie lepsze fizyka),
  • Odpowiedz